Kimbo Slice (Dövüş Makinası)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve marthel tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    hayatta o kadar vahşilik var ki bence bu gördüklerimiz hiçbir şey...insanlığın geçmişine bir bakın lütfen arkadaşlar...günümüze gelene kadar savaşsız bir yüzyıl yaşanmış mı? insanlar ilk önce birbirilerinin başlarını taşlarla ezerek öldürdüler...sonra o taşlardan mızraklar, bıçaklar yaparak birbirilerini öldürdüler. sonra kılıçlar girdi devreye ve sonra barut bulundu ve sonra tüfenk icat oldu mertlik bozuldu ve sonra nükleer silahlar ile insanlık tarihinin görmediği oranda ve biranda yüzbinlerce insan öldürüldü. şuanda dünya üzerinde tüm insanlığı yok edebilecek taktik nükleer silahlar mevcut. tüm bunlar biz insanların hiç ama hiç masum olmadığımızın göstergesi. boks maçlarına gelince, insanlığın içindeki şiddetin en masumane ve bireysel dışa vurumu. hoş değil belki ama hepsi gerçek...zaten bu çıplak elle dövüş olayı spor olsun diye yapılacak bir durum değil. kişilerin para kazanmak uğruna girdikleri bir macera....

2. OLAYy

OLAYy Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herman olaya o kadar degısık bır boyuttan bakıyorsunkı valla helal olsun sana ne dıyım ınsanlık tarıgınden cıktın gunumuze kadar geldın

3. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    1. nickim herman değil hernan
    2. olaya değişik yönden bakmıyorum, ama senin olaylara bakış kapasiten dar galiba. ben şiddetin insanlık tarihini açıkladım. şiddetin modernizmle yok olmadığını, aksine arttığını anlattım. ama nedemiş düşünür: senin ne anlattığından çok karşındakinin ne kadar anladığı önemlidir....

4. OLAYy

OLAYy Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hernan bız sana kotu bı sey demedık kımın dar goruslu oldugu burda en ufak bı seyde karsı ataha gecmenden bellı dusuncelerın guzel ondan dedım yanı olaylara bakıs acımada gelırsek benı tanımadan yorum yapma derım ok kımse kımsenın huzurunu bozmasın surda bende dusuncemı yazdım ozgur heralde her kez dusuncelerını yazmakta hava cıva yapmaya gerek yok

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kisisel saldirilardan kacinalim,konuyla ilgili yorum yapalim.

6. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    esas bu işin legal olanı var kafesin içinde yapılan ufc dövüşleri. yani ultimate fighting championchip. orda herşey yasal. yotube.com dan ufc yazın ve izleyin raundlar beş dakika ve üç raund üzerinden yapılıyor. eskiden multivizyonlar veriyordu maçları. genelde kick boks'u iyi olan değil, güreşi iyi olan maçları kazanıyor. beş siklette şampiyonların hepsi ya eski güreşçi ya ji jiutsucu. ağır siklet şampiyonu randy couture yarı ağır siklet şampiyonu chuck liddell. en son yendiği meşhur tito ortiz. bu isimleri youtube.com a yazın esas legal vahşeti görün.

7. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    nakavt olmadan maçlar bitmiyor. yer dövüşünde iyi olan maçı kesin kazanıyor. güreş ve ji jutsu kick boks ve boksun önünde. ilginç ama randy couture den tutun tüm isim yapmış ufccilerin hepsi eski güreşçi. zaten yumrukla adamı yıkamazsan iş sarılmaya gidiyor bokstan herkes bilir. boksta hakem araya giriyor. oysa ufc bildiğimiz sokak dövüşü. sarılmak serbest tabi adamı yere atıp yerde yumruk atmakda serbest. ben olaya başka bir açıdan baktım. güreş ve ji jutsu kick boks ve bokstan daha üstün sporlar olduğu kanıtlanmış böylece. hem de daha nezih. daha efendi bir spor güreş.

8. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bokstan daha üstün olduğunu nerden çıkardın ayrıca sporların birbirinden üstün olması diye birşey sözkonusu olamaz bence boks olsun güreş olsun Vg olsun hepsine saygı duyulmalı.İkincisi de bu bahsettiğin sporlar sokak dövüşü kafes dövüşlei felan boksun yansanayisidir.Dikkat et hepsi eski boksör güreşçi vs kendi uzmanlık alanlarında hepsi başarısız.

9. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    bokstan daha üstün derken iş özellikle ağır siklet ufc maçlarında yerde bitiyor. yer dövüşü bilmeyen kesinlikle ufc de başarılı olamaz. misal bonjaski adında müthiş bir k1 dövüşçüsü var. adam muhammed alinin kopyası adeta ringde dans ediyor. ama ufc de şansı hiç yok. randy couture'yle kesinlikle kapışamaz. ben de ufc izleyene kadar en iyi kuralsız dövüşçüler boksörler kickboksörler sanardım. ama randy ve diğerleri hepsi de güreşten geçme. mike tyson kesinlikle randy couture'yle dövüşemez. bu arada güreşçi dediğimiz adamlar hepsi boksör aynı zamanda. randy'nin youtube.com da bizzat boks antrenmanları var. yani bokssuz dövüş zaten olmaz. benim demek istediğim çok iyi bir güreşçiysen ufc'ye birkaç sene boks öğrenip daha kolay adapte olursun. oysa yer dövüşü bilmeyen kulakları ringde kırmamış adam sadece yumrukla ufc de asla başarılı olamaz. ufc maçlarını seyredin güreşin ve ji jutsunun önemi anlaşılacak. esas iş yer dövüşünde.

10. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    mike tyson geçemedi ufc'ye. çünkü randy'i özellikle seyredin. bu adamın kolay kolay maç vermeyeceğini anlayacaksınız. yumrukları ve tekmeleri beş para etmez. mesela chuck liddell randyden çok daha iyi dövüşçü, ama randyi bir türlü yenemedi. zaten randy de 100 kiloya geçip tekrar ağır siklet oldu yarı ağır sikletten. güreş tabiki tek başına yetmez. ama inanın bana ahmet taşçı genç olsa ya da hamza yerlikayanın yaşı biraz daha genç olsa çok iyi bir boks hocasından sıkı bir ders alarak ufcde harikalar yaratır. ağır siklet altında. keza ahmet taşcıda ağır siklette. oysa gürkan özkan asla ufc'ye geçemez. geçmesi ve yer dövüşü öğrenmesi daha uzun zaman alır. adamların ayaklarını yerden kesip yere atmalar ve kol bacak kırma pozisyonları tek tek ufcyi izleyin bana hak vereceksiniz. güreşçilerin kuralsız dövüşe geçisi boksör ya da kick boksörden daha kolay benim demek istediğim buydu. youtube.com dan ufc dövüşlerini izleyin bana kesinlikle hak vereceksiniz.

11. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu adamın bir akiyama ile bir r.garcia ile maç yapmasını izlemek isterdim...en fazla 1dk içinde pes edebilmek için bile hali kalmazdı eminim ki...

12. SunwooD

SunwooD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çengelköy
    MMA'da çok başarılı gidiyordu fakat geçen youtube'da bir video izledim ki izlemez olaydım punkçı tipli birinden dayak yedi. O kadar kolay nakavt oluyor ki ayarlanmış gibi geldi bana.

13. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bu konuları anlamadığın belli...maymun tipli Kimbo, punkçı tipliden dayak yiyeyemez bakış açın eleveriyor...
    Aksine kimbo sokakta kendi ayarladığı ufak tefek rakiplerini döverek ünlendi, ufc'ye anlaşma yapılırken ilk çıktığı zamanlar dayak yememesi için ya kariyerinin sonundaki yaşlı dövüşçülerele kapıştırıldı (tank) ya da tecrübesiz...senin o punkçı dediğin adam da işte o tecrübesizlerden...kendi lehine ayarlanmış bir maçta dahi tek yumrukta yere serilen bir sirk soytarısı işte o kimBOOOOM!

14. aŞoT34

aŞoT34 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bu zenci adam goldbergin arkadaşı heralde :D youtube videosunda görmüştüm spor salonunda el sıkışık konuşuyorlardı

15. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    adamın tipi korkunç vidolarını izledim gerçekten indirmediği adam yok 1 dk sürmeden dağıtıyor

Sayfayı Paylaş