Kiloyu koruyup hacim kazanmak mümkün mü?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve htrtvt tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    1.70 boyundayım. Kilom 53. ektomorf yapıdayım. Kafamda bir sorun var ki tüm motivasyonumu alıp götürüyor.

Şu an kol ölçüm 26. 6 ay içinde alınacak 12 kilo ile 6 cm büyüyüp 32 olacak diyelim.(örnek verdim) ama benim kilom da 65'e çıkacak. ideal kiloma ulaşmış olacağım. kollar hep 32'de mi kalacak? ben bu 65 kiloyu koruyup kolları 36 yapamaz mıyım? yani kolları büyütmek için illa kilo almak mı gerekiyor? İyi forumlar.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İdeal kilo denilen kavramı kafandan çıkartmalısın, ideal kilo senin aynada gördüğünde memnun olduğun kilodur. 170 boyla mesela 65 kiloda da 85 kiloda da iyi görünebilirsin. İlla şu kiloda olacağım diye takıntı yapma. 53 kilosun, çok zayıfsın, bunları düşünmeden yemeye bak.

3. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    65'i örnek olsun diye verdim. 75'e çıkıp kolların 32'de kalması da mümkün. Kiloyu koruyup hacim kazanmak mümkün olmuyor mu şimdi?

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Dostum baya prof. adamlar o dediğin kiloyu koruyup hacim alma olayını yapabiliyor diye biliyorum ama hem ektosun hemde zayıfsın 170 olup 80 kilo olan bi abimiz var salonda gayette estetik bi vücudu var arkadaşın dediği gibi o ideal kilo mevzusunu çıkar kafandan kilo almaya bak

Sayfayı Paylaş