Kiloyla alakalı sorunum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JokerBrother tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JokerBrother

JokerBrother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba gerçekten kadama takılan sorunum var.16 yaşımdayım 83 kiloyum boyum 1.66 ve anlayacağiniz üzere çok yağlıyım.Fitnese gidiyorum 2 haftadır.Kolum 2 hafta önce böle bıngıl bıngılken şuan o bıngıllık gitti ve resmen kas oldu.Çokta fazla olmasada anlayacağiniz azaldi ama ne kilomda azalma oldu nede vücudumun diğer yerlerine bi faydası oldu.Hani hiç bir belirti yok.Kilo kaybim yok.Göbeğimde en ufak bir azalma bile yok.Ne yapmalıyım ?

2. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Cardio yapmayı çoğalt ekmek şeker un ürünlerini kes.Antremanları aksatma sen çaba sarfettikçe kendiliğinden gidicek o kilolar merak etme.

3. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    DOSTUM GÜZEL BİR BESLENME HAZIRLA GÜNDE BEN 3 YUMURTA YİYORUM BENDE 69 KİLOYUM AMA YAĞLIGIM TABİ GÖBEK FELAN İLK ONLARI VERİOYRUM 1 KG FEALN VERDİM VEYA 1.5 GAYET İYİ ŞEKER KOLA 1 GRAM İÇME DOSTUM ÇİKOLATA YEDİM 2 HAFTA BİR SADECE 1 TANE ÇİKOLATA BAZEN HİÇ YEMİYORUM 1 AYLIGIM NEDEN DİYE SORARSAN ÇİKOLATA KRİZİM VAR ÖYLE DİYEYİM AMA BİTTERLİ YERSEN DAHA İYİDİR

4. Sami20

Sami20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Şeker almamaya özen göster karbonhidrat alımını azalt kardiyoyu daha fazla yapmaya çalış

5. JokerBrother

JokerBrother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gittiğim zaman 15 dk koşu 10 dk veya 15 dk bisiklet yapiyprum ve diğer aletler yeterli midir ?

6. Sami20

Sami20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yeter artar bile daha fazla ağırlık çalışmaya özen göster antrenmandan sonra otururken bile yağ yakımın devam eder

Sayfayı Paylaş