1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

KiloVermek Yardım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve xxveyselxx12 tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle konuyla ilgilenip cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum bu spora yeni başlıcam yaşım 18 boyum 1.85 kilom 105 yaşıma ve boyuma göre kiloluyum sormak istediğimşey dağa önce spor salonuna yazıldım çok sıkı bi diyet uygulamaya başladım ama bazı durumlardan dolayı bu işi erteledim şimdi tekrardan başlıcam aklıma takılan nokta spor salonuna gitğimde 15dk bisiklet 15dk koşubandı ve mekik cakı deninen ve spora yeni başlıyanlara verilen biçoğu hareket merak ettğim günde diyer hareketleri saymadan günde sadece 15dk bisiklet 15dk koşu bandı zayıflamak istiyen bi insana göre az değilmi bu arada amacım 3ay gibi bi sürede 20 25 kilo vermek bunu göz önüne alarak soruyorum tabiki bisiklet ile koşu bandını insan ne kadar sıkı diyet yapsada günde aldığı kalori miktarı baya yüksek oluyo insan aldığından cok yakmazsa nasıl verebilirki kilo bunu sorma nedeni tekrardan başladığım zaman dağa bi bilgi sahibi olmak fitbir vüçut istiyorum ondan yazakadar sürem var yada düzenli girmek istiyorum spor salonuna başlarken artık program hatasına düşmek istemiyorum izmir buca da oturuyorum gittiğim spor salonumdan 1 2 arkadaş dağa şikayetci ve bu işi bilmediğim için dışarı acılık bide yol parasıda verip boşa zaman harcamaayı sevmiyorum izmir içinde gercekten kişi ile ilgilene hocaları olan bi spor salonuda bilen arkadaşlar varsa aramızda önerilerinizi bekliyorum:)

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Sporunuzu düzgün yaptıktan sonra , diyetinize uyduktan sonra neden kilo vermeyesiniz ki?İzmir'de oturan arkadaşlar , İzmir'i bilen arkadaşlar size salon konusunda yardımcı olacaktır.Yolunuzda başarılar , azminizin daimi olmasını dilerim.

3. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Fazla kasmya gerek yok normal yiğerekte kilo verebilirsin aldığın kalori yaktığından fazla olursa tabi veremezsin aldığın günlük değerden daha fazla yakmalısın benim tavsiyem kat kat giyin koş yavaşta olsa aynı tempo durup yürümek yok kendini ayarlıcaksın zamanla hızınıda arttırırsın kolay gelsin :)

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bende İzmir Buca'da oturuyorum.Şirinyer'de tavsiye edebileceğim salon var , ayrıca hedefine ulaşman için yaza kadar sürem var diyorsun yaza kadar belli şeyler yapabilirsin ama bu sporda öyle kısıtlama yoktur sabır ile hedefine ulaşıcaksın ama çalışman devamlı olmalı.1ay yapıp bırakma sana ne verir ki gibi düşünmelisin veya ben bu sporu 5 ay yapayım vücudum düzelir sonra bırakırım böyle vücudla devam ederim havasıyla bakmayın bu spora , sonra size tavsiyem kilonuz fazla kendinize bir diyet programı yapın , beslenme konusunda incelikleri öğrenin ,cardio olarak spor salonlarında sabit bir mantık var 15 dkda bir alet değiştirme bence bunu kıralım artık fazla alet alsınlar salon açıyon işin ne , tavsiyem 15 dk bisiklet koşu bandı 30 dk bu 30 dkyıda HIIT cardio tarzında yapıcaksınız ki yararlı olsun.Cardio + Diyet ile kilo vermeniz kolay olucaktır.

5. danger89

danger89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    konuyu yanlış yere açmışsınız :(

6. gfbfatihhh

gfbfatihhh Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    günde sadece 20 dk 10 km hızlı koşarak ve günlük normal fitness antremanlarımı yaparak 1.5 ay da 10 kilo verdim tabi beslenmeme çok özen gösterdim ayrıca çok da kasmadım

7. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Güzel yorumlarınız için çok teşekkürederim arkaşlar bilgilendirdiniz için saolun

8. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

Pardon ve zamanında 13 ile 20 km arası koşan biri olarak sizi tebrik ederim.sizin gibi milli koşuculara ihtiyacımız var ülke olarak.

yanlış anlamadıysam 20 dakikada 10 km koşuyorsunuz.eğer hata varsa düzeltin lütfen. 10km hızda 20 dakika da kastetmiş olabilirsiniz.

eğer benim anladığım gibiyse http://www.ntvmsnbc.com/id/24991650/ atletizmde tarih yazarsınız.

9. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    ben paleo diyetini tavsiye ederim. yağsız diyetlerden daha başarılı bence denemelisin. kardiyoya gelince bir fikir beyan edemem çünkü 1 senedir BB yapıyorum, sadece 1 ay kardiyo yaptım. kolay gelsin.

FiestaCondom bunu beğendi.
  10. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Aslında diyete karşı bi sorunum yok önerinizde ayrıca teşekkür ederim kendi tarzımda bi diyet uyguluyorum kavaltıda 2 yumurta 1 dilim kepek ekmek 100 gr lor peynir domotes salatalık eyer varsa 2 yaprak marul bide cay tuzve seker kesınlıkle kulanmıyorum ara öğün yemiyorum öğlenleri kendi kafama göre oluyo biraz bulabildim bütün mazemeleri karıştırarak salata ypıyorum marul domates salatalık falan patateside özellikle katıorum her salatanın ıcıne haşlanmış orta boy 1 tane akşamlarıda hergün olmada haftada 3 4 kez haşlanmış tavuk göğsü bunun gibi günlük programlar kulanıyorum ve değişe biliyo ama fazla abart madan bunlar gibi şeyler yiyorum sorunum sadece spor konuda bahsettiğim 15+15 bana kısa bi süre geliyo belki iyidir bilemiyorum ama dedim gibi oturduğum yerde fazla ciddi kişi ile ilgileen acıklama yapıp kafamda soru işareti bırakmayan yerler yok bide koşu bandına %100 15 diolar 5 dk bile gecmio neden böle anlamadım bugün 1 spor salonuna dağa konuştum ama ordada aynı SiR_Arawn arkadaşımız bnle aynı yerde oturuyomuş önerdi gitti bi spor salonu warsa oruyada danışıp yazılmayı düşünüyorum bütün yorumlarınız için çok teşekkürederim

11. gfbfatihhh

gfbfatihhh Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ofis : yanlış anlaşılmasın 10 km hızla 20 -25 dakika koşuyorum 4 km oluyor ama koşuya yatkınlıgım oldugu doğrudur. ve sigara kullandıgım halde.

ofis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş