Kilosu fazla olan biri nasıl bir yol izlemeli?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ŞaşıKedi tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ŞaşıKedi

ŞaşıKedi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    19 yaşındayım göbek,göğüs ve bel çevremde yağlar oldukça fazla. Daha önce yağ eritme girişimimde 2 haftada gözle görülür şekilde azalma olmuştu ama ben daha profesyonel ağızlardan bilgi almak istedim. Zaman konusunda sıkıntım olmamakla beraber protein tozu ve bilumum ürünlerden çekiniyorum,kullanma taraftarı değilim açıkçası. Bana bir beslenme programı ve egzersiz programı verebilir misiniz acaba? Birde bir sorum olacak şuan 87 kilodayım 70lere düşünce vücut geliştirme yapsam vücudumu toparlaya bilirmiyim? Yani baklavalar oluşur mu? Bunlar için göbek tamamen erimeli mi yoksa hafif göbek olabilir mi?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    Beslenme | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme Konusunda Tavsiyeler | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş