Kilonun Korunması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SlipKnoT16 tarafından 23 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Arkadaşlar ben benim gibi kardio'yu sevmeyenler ve kardio yaparken zorlananlar için şöyle birşey geldi aklıma.

Ben şimdi 1.85 boyunda 87 kiloyum . Ve 2 aydır kilomu koruyup body e devam ediyorum ve önümüzdeki tüm sürede kilomu koruyup body e devam etsem vücuttaki yağlar yok olur mu ? Olur diye düşünüyorum . Ve böylece kardio yapmadan yağları yakmış oluyoruz hacmimizide kaybetmemiş oluyoruz .

Sizlerinde fikirlerini almak istiyorum :)

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Evet yağları yakarsın. Yüksek yoğunluklu aralıklı çalışma yapmamızın mantığı bu zaten. Ama kardiyo 5-6 ayda yapacağın yağ yakımını 2-3 aya indirebilir düzenli bir diyet ile. Acelem yok kardiyo yüzünden spordan soğuyorum diyosan 5dk bisiklet veya koşu bandı ile ısınıp başlayabilirsin programına. Ama dediğim gibi süreci uzatabilir. Ben halen bırakmadım kardiyo'yu bırakırsam bi daha başlayamam diye korkuyorum çünkü :D

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bedir Turhan, 16 yasında, arkadasları ona bu sporun gelecegı olarak bakıyor...

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    ben Bir türlü tam anlamı ile başlıyamadım sadece 5 dk koşu 5 dk bisiklet birazda şu ayakta durup saga sola dönüyosun onu yapıyorum kardio olarak sonra işte böyle birşey düşündüm kilomu koruyup yağları yakıcam daha mantıklı ve daha kolay geliyo :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:03 ----------

Ezdin mi , iltifat mı ettin anlamadım :D yine de saol :D

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Az önce bir telefon konusması gerceklestırdım.
    Charles Glass'ın efsanevi sırrını cözmüssün, sana cok kızgın.
    Boyle dusuncelerı gelıstırmeye calısmak yerıne kendını derslerıne adasın ve seneye lise sınavlarını tarıhın en yuksek basarıyla versın dıyor.

Saka bir yana ben senden daha uzunum (1.90 fılan) ama 87 kg olmadım hayatımda, 16 yasında 185e 87 kg nasıl fotodakı gıbı karburgaların gozukuyor hala anlamadım.
    Bos vaktınde haftada 2-3 gun yarım saat kardıyoya ayırmaktan ne zarar gelıcek, bu kadar usengec olup aynı zamanda bu sporu yapman enteresan.

Son düzenleme: 24 Temmuz 2011
  6. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ona söyle ikisini birden yapıyorum merak etmesin ;)

Sayfayı Paylaş