kilom

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi forumlar arkadaşlar..benim sorum şu
    ben 3 3.5 aydır spor +diyet yapıyorum.80 kilodan 68 oldum yüzüm ufaldı yani yağlar gitti boynum uzadı göğus kemıklarım baya çıktı bide ben ağırlık falanda çalışıodum yani fitness+body yapıorum ve yağsız protein besleniyorum sürekli
    yağsız dediğimde yine yağ var ama günlük aldığım yağ en fazla 15-20 gram falan 30-35 gram karb.45.50 gram protein böle yaparak 68 oldum göğus kaslarımda baya çıktı.haftada 5-6 kere cardıo yapıorum 40 dkka hafif orta yüksek tempolu koşu şekide bunu 40 dkkya yayıorum.şimdi sorum şu 68 de bi sorun var hedef kilo 65 olmak boy 1.75 68 den aşağı düşmek zormudur budurumda yoksa aldığım besin değerlerini düşürmem mi gerekiyor yada zaten çok mu az alıyorum cardıo sırasında fena terliyorum bide gunde 3-3.5 litre su içiyorum

BOY 1.75 HEDEF KİLO 65 NE YAPMAM GEREK HER YERDEKİ YAĞ GİTTİ BİRTEK BAYA OLAN GÖBEK ÇOK HAFİF DERECEDE KALDI 68 OLDUĞUMDAN 65 OLUNCA ONUNDA GİTCEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM 3 KİLO DAHA VERMEM LAZIM AMA ZATEN AZ YİYOM DAHA DÜŞEBİLİRMİYİM

EGZESİZLER 1.30 SAAT CARDİO(KOŞU)40 DK BİDE 15KG ÇALIŞIORUM MEKİK ŞINAV 4*8 YAPIORUM HEPSİNİ UYGUN BİŞEYLER YAZARSANIZ SEVİİRİM HOŞÇAKALIN...

2. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu bi cevap...

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    1 kg=8000 caldir günlük alman gereken kalori-şimdiki aldıgın kalori=8000 cal olunca 1 kg vermiş oluyorsun hesapla tabıkı ılk yaptıgın diyet programı suan hafif gelir dahada düsür fazla ac kalırsan kaslardan gider dikkat et

4. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok kaslar da hiç azalma olmadı dahada belirginleşti demek istediğim 68 den 65 olmak için yemeği daha düşürürsem baya az oluyo ozaman yağ azaldıkça kilo vermeside zor oluyo yaw.82 lerdeyken çabucak düşüyo şimdi zor düşüyo

5. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    yag tabakası inceldikce haliyle incelcek yag oranını nedir? gittikce zorlascak tabikide önerim biraz ara vermelisin sonra istiyosan devam et

Sayfayı Paylaş