Kilom az gainer ve amino hapı bir arada kullanabilir miyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve byormantik tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar spora başlayalı 3 ay oldu ilk ay haftada 3 kez gidiyordum ikinci ay haftada 4-5 e çıkardım son ay ise sadece pazar günleri boş geçiyorum boyum 1.90 kilom 75 kilomu artırmak için hardline'nın progainerini almıştım 3000gr olan fakat kilom sabit kaldı spor hocam optimumun serious mass'ını önerdi onun yanına kompleks amino asit almayı planlıyorum önerilerinizi beklliyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

2. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    byormantik ben serious mass kullandım bir kutusunda yaklaşık 6-7 kilo aldım.Ama bunu yaparken tabi ki beslenmem çok önem verdim.Benim sana tavsiyem eğer gainer alacaksan serious mass al.Ayrıca aminoasit kullanmanın hiç zararı yok.Ama benim tavsiyem gainerden sonra creatin alman.Ayrıca serious mass kullanırken her zaman tam ölçek kullanma , günlük protein ve karbo ihtiyacını hesapla ona göre kullan , unutma ki hacim kazanmak için günlük pro ve karbo ihtiyacının her zaman fazlasını almalısın.Ayrıca idmanını 4 güne indir , ben de yaptım o hatayı ve hiç bir faydasını görmedim.Vücudunun dinlenip , gelişmesine izin ver.Özellikle dinlenmeyi ihmal etme.

byormantik bunu beğendi.
  3. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    amino hakkında yardımcı olabilir misiniz peki optimum mass'in yanına universal 3001 amino almayı planlıyorum şu an sizce doğru olur mu?

4. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Olabilir.Eğer amino almayı planlarsan iyi bir tercih sayılabilir.Ama bu konudaki en iyi çıkarım sen kendi fiyat durumunu belirleyerek içerikleri,forumdaki aminoasitlerin anket ve yorumlarını belirleyerek alabilirsin.

byormantik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş