kiloluyum vg başladım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sas34 tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sas34

sas34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    petrol ürünleri
    boyum 1,85
    kilom 95
    bel çevrem özellikle göbegim şişkin

2 yıl önce vg başladım 3 ay sonra bıraktım , şuan 2 haftadır tekrar başladım salon hocamız kixbox çu oldugu için vg den anlamıyor bende flexor hocamın anrteman programını yapıyorum, yanlız nasıl beslenecegimi bilmiyorum, şimdi agır kaldırıyorum amcım hacim yapıp göbegi yok etmek, göbekli biri nasıl beslenir , neyi kısmam lazım

biri lütfen yarım etsin çok dua edecem

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Dua edecem felan bu tür şeylere gerek yok görevimiz sana elimizden geldiği kadar yardımcı olabilmek.Öncelikle haftada minumum 3 gün cardio yapman gerek.Beslenme olarak şekeri tamamen hayatından çıkar.Un mamüllerini hayatından çıkar ekmek vs.Doymuş yağları kızartmaları hayatından çıkar onun yerine günlük yağ ihtiyacını mesela yulaf ezmesinde yağdan,kuruyemişlerdeki yağlardan karşıla şimdilik kilonun 1.5 katı protein almaya bak günlük ilerleyen zamanlarda yağ yakımını bittikten sonra bu 2 2.5 katınada çıkabilir.Ek olarak karbonhidrat olarak komplex karbonhidratlarla ihtiyacını gider yulaf ezmesi , bulgur pilavı , lapa pirinç pilavı gibi bulgur pilavı tüketeceksen yağ çok az olmak zorunda başarılar body hayatında.

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş