kiloluyken kas çalışmak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muziferin1 tarafından 15 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben 86 kiloyum onceden 94 tüm neyse ben bi yandan kas çalışıyorum bi yandanda kardiyo yapıyorum koşuyor bisiklete biniyorum ama çevremden bunun pek doğru birşey olmadıgını duyuyorum sureklı boyle yaparsam yaglar kasların altında kalırmıs bırakınca sporu kasların sarkar şisersin fln garip türden şeyler söylüyorlar bunların dogruluk payı varmı acaba ? kas çalışmak için önce zayıflamak mı gerekiyor bunu sormak istiyorum bu arada aşırı şişman degilim az biraz gobek sorunum var ama diyetim var 1 ay 10 gün fln oldu devam ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

2. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Ahahahaha hurafeye bakın gülmekten koptum; "yağ kasın altında kalırmış" :D

Sevgili müzeferin öncelikle çok doğru bir yoldasın kardio ve ağırlığı beraber götürmek en sağlıklı ve en güzel yöntemlerden biridir! Ama kolayda değildir, özellikle yeni başlayanları zorlayabilir!

Ağırlık programı ile kardio yu beraber götürenlerin aslında en büüyük kabusu kortizoldür! Bununla ilgili gerek benim gerekse bir çok yağ yakımı ile ağırlığı beraber götüren arkadaşların günlükleri ve başlıkları var, biraz daha inceleyip okumanı tavsiye ederim çünkü defalarca yazdık bu konuyu ;)

Saygılar kolay gelsin :)

draft bunu beğendi.
  3. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman hurafe çıksında :) hiç sorun değil bana ben çok mutluyum halimden kilo veriyorum vucudumu şekillendiriyorum :) zor mor yapacağım bunu başaracağım

teşekkürler yorum için :)

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    yok böyle birsey ben tam 44 kilo verdim ve bu kiloyu verirken hem kas calısması hemde cardio yaptım haftanın 6 günü calıstım faydasına gelince bayan oldugum icin sarkma olayım dolayısıyla erkeklerden daha fazla oluyor eger bu kiloyu verirken kas calısması yapmasaydım sarkardım suan hic sarkma sorunum yok body sayesinde

5. neshter_90

neshter_90 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    yağlar proteinin altında kalır nedir:lol: big mac sanki üstüne de hardal koyalım biraz:D

Sayfayı Paylaş