kiloluların protein kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kagan1212 tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kagan1212

kagan1212 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 1.85 boyundayım 6 ay önce 120 kg dım cardio ile 100 kg ye düştüm 2 aydırda body çalışıyorum amino+bcaa+glutamine kullanıyorum whey kullanmak istedim ama salon hocası sana olmaz kilo aldırır dedi boşuna kullanırsın dedi pek güvenmedim hocaya bide size sorayım dedim eğerki gerek yoksa başka ne ekleyebilirim bu kombinasyona ?

2. Beko1907

Beko1907 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bi kere kesinlikle daha 2. aydan amino bcaa glutamine gibi supplementler kullanman gereksiz şu anda tamamen doğal beslenmen gerekiyor hatta bi kaç ay daha böyle gitmelisin wheye gelincede weight gainer olmayan yani normal protein tozları 1 ölçekde yaklaşık 100 kalori içeriyorlar buda ictimiz 1 teneke meyve suyundan daha az =) yani kılo aldırmak gibi bir etkisi kesinlikle olmaz emin olabılırsın sana tavsiyem madem çok siddetli kardiyo yapıosun glutamine ve bcaa kas kaybını önler ama daha şu andan bi etkileri olcağını sanmıyorum 4-5 aydan sonra kullanmanı öneririm kişisel fikrim olarak

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Önceki Yer: Supplement Günlüğü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş