kilolu degilim ama yağ var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mirposs tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sa arkadaslar forumda kilo vermeyle ilgi bir suru sey okudum uyguladim ise yaradi ama suan kilolu degilim karnim dumduz zayifim falan ama yag var gobek bolgemde dumduz ama gobek var hani naptiysam gecmio goguslerde ayni kas calisinca icerden gelisio ve buda motivasyonumu cok bozuyor cardio yapiorum daha etkili olmasi icin yuzmeye gitcem havuza ama kaslar kutle kaybeder die korkuyorum bu yaglardan nasil kurtulcam lutfen besin olarak yag yakimini nasil hizlandirabilirim neler yiyebilirim yag yakimini hizlandirmak icin sunuda diyim abur cubur falan hic yok :(

2. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Bende senin gibiyim
    Evde yaparım sporu
    1 gün dinlenir 1 gün 40 dakika koşu geri kalana da ağırlık çalışırım
    Koşu sırasında oldugun yerde orta tempo maksat kalbin ritmini arttırmak 1 litre yeşil çay yap dayan fena ter attırıyor ant sırasında tuvalete gidersin bol bol :D
    valla kardeşim bence karboyu azaltıp proteini arttırmak tarzı olabilir bende yağ yakmaya çalışıyorum spor geçmişim yok ama 10 gün oldu bakıyorum forumda 5-6 ay alık adamlar benden kötü vucutları salona gittiği halde bu ırsi biraz genetik sanırım durmak yok devam sirkeli su yap arada at biraz yeşil çay şişesinin içine yorma vucudu maksat sağlık değil mi görüntü promosyonu oluyor vucudun ben böle duşunerek başladım sağlık + hediye veriyor vucut sana goruntu :D

3. mirposs

mirposs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Antreman olarak son dereve iyiyim kas var herkesden cokda vardir ama yag var die gozukmuo ve bu yaglar kac aydir gitmio abur cuvur meyve suyu falan hocbir hazir gida falan tuketmiyorum cardio eksigim var onuda yuzmeyle kapaticam ama benm asol sorum yag yakimini daha cabuk nasil hizlandirabilirim bakin kilo vermek istemiyorum onda midede kuculebiliyor cunku yag yakimini nasil hizlandira bilirim ? Oneri olarak yiyecek icecek neler dersiniz ? Veya daha baska tur seyler

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    yağla beraber kasta gidiyor en aza indirmek için işte dediğim gibi karboyu azalt proteini yükselt ağırlık çalış koş koş koş başka yolu yok

Sayfayı Paylaş