Kilolu değilim ama yağlıyım

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bill498 tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Bill498

Bill498 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    21 yaşındayım. Boyum 1.75 kilom 65. Kilolu değilim ama göğüslerimde yağlanma ve göbeğim var. Nasıl bir antrenman ve beslenme programı önerirsiniz.

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    şuanlık hacimlenmek gibi bi planın yoksa cardio yapmalısın, ve karın çalışmayı aksatma

3. Bill498

Bill498 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    nasıl bir cardio programı önerirseniz bu konuda pek bilgim yok

4. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bende sen gibiyim. 5 kilo fazlalığım ve aşırı göbek ve göğüslerde yağlanma var.
    Off günlerde sabahları 30-35 dakikalık açık havada koşuyorum orta tempolu. Antrenman günleri ise antrenman sonunda 20 dakikalık kardiyo yapıyorum. Düzgün beslenme ve sağlam idman ile üstesinden hızlıca gelirsin. Ben sonuç alıyorum bu şekilde.

mukeat bunu beğendi.
  5. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Göbeğinin dışarda olmasının sebebi karın şişkinliğindendir. Yenilen yiyecek içecekler karın şişkinliği yapıyor bu da göbek oluyor sana. Bu göbek sadece kısa süre aç kalmayla giden bir şey değil. Yani 10-12 saat aç kalmayla giden bir şey değil. Bu yüzden hep göbekli oluyorsun ve bunun yağ ile ilgili olduğunu zannediyorsun. Ben bir kere denemiştim 24 saatde karın düz hale gelmişti. Karın bölgesi yağlı gözükse de karın düz oluyor. Göbek dışarı çıkmıyor. Göbeğin dışarı çıkması olayı karın şişkinliği ile alakalı.

Sayfayı Paylaş