Kilolu Biri İçi Yağ Yakıcı Bilgi Topluyalım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Batuhan Şeker tarafından 20 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, Ben Kilolu Yağlı Tayfa İçin Bilgi Toplamak Amaclı Bir Konu Açtım Ben 1.72 Boyunda 97 Kilolu Bir Gencim Ve Çok Hızlı Aldım Bu KİLOYU Nasıl Oldu Anlamadan Spora Gidiyorum Ve Ekstra Takviye Kullanmak İstiyorum Yağ Yakıcılardan Özellikleri İse Kilolular İçin Sorun Olan İştah Kesici Özelliği Olsun Ve Yeni Başlıyan Biri İçin En İyi Yağ Yakıcı Olsun Lütfen Aşğıdan Yardımcı Olursanız Eğer Sevinirim :)

2. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayatımın 20 yılını kilolu geçirip sonra zayıflayan biri olarak söylüyorum ; en iyi yağ yakıcı düzenli ve sağlıklı beslenme , kilo vermek için hiç bir supplement'e ve yağ yakıcıya gerek yok .

Bozo-Baku, ujohnz, HuzursuzRuh ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. Mavi Tuna

Mavi Tuna Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Bende 20 yılı kilolu geçirmiş birisi olarak katılıyorum.

İyi beslenme ve iyi bir spor planı kolaylıkla her hangi bir subliment kullanmadan çözebilirsiniz sorununuzu.

Ben 7 ay yürüdüm 4 aydır salondayım. 27 kilo verdim. %30 yağ oranından %16 civarına düştüm. Bu süreçte iyi beslenip bol bol spor yaptım.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yeşilçay, tarçın, acı biber,turşu. tabi ki en önemli şey diyet diyet dediğimde 1900 2000 kalori ile beslenmen lazım daha aşağısı ile değil

5. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Hiç bir yağ yakıcı kullanmadan definasyon bulk definasyon bulk şeklinde 40-45 kilodan fazla vermişimdir.
    Düzenli olarak yeşil çayda içmem ama aklıma gelirse yeşil çay içerim shakelerime tarçın atarım.
    Bol acılı severim zaten 500 gr tavuk gögüsüme 3 tatlı kaşığı acı biber atan biriyim :D

Hakan4961 bunu beğendi.
  6. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ustam Bende Enerji Düşüklüğü Var Yoksa Bende İsterim Suplementsiz Kilo Vermeyi Ancak Enerji Vericek Dayanıklık Sağlicak Bir Suplement Lazım Tembellik Var Bende Ve Bu Çözmekte Aşırı Zorlanıyorum Açıkcası Öğrenci Evindeyim Ve Fazlada Yemek Yiyen Bbiriside Değilim Kısıtladım Kendimi Meyve Ağırlıklı Ve Sabahları Yürüyüş Yyapan Biriyim Daha Doğrusu Kendimş Alıştırdım 7 veya 7.30 Yürüyüşe Fakat Bunu Her Zaman Yapamıyorum Üniversite Köy Gibi Bir Yere Düştü Emin Olunki Acı Bir Soğuk Var Aşırı Soğuk Hatta Erzurum Kadar Var Dışarı Çıkamıyorum Ne Kadar Kat Kat Giyinsemdem Aşırı Üşüyorum Hasta Oluyorum Ve Böyle 2 Ay Süreklilik Getirdim Kendime Fakat 1 Kiloyu Geçtim 100 Gram Bile Veremedim Onun İçin Suplementlere Başlamaya Karar Verdim. Ama Ortalama Neyle Başlicamın Kararlaştıramadım L-Karnitin İle Burner Dediler İşini Düzenli Kullanırsan Çok Görür Dediler Fakat Ben Sunu Soramadım 2 Sini Aynı Anda Düzenli Kullansam Akşam 9 10 Arası Spor Fitness Spor Yapsam Yokuş Çıksam Hep Sebze Ağırlıkl Beslensem Nasıl OLur Aklıma Takılan Tek Şeyde 2 Sini Aynı Anda Kullana Bilirmiyim Bünyeme Güveniyorum Sağlamdır.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Kasım 2016 ---
    Ustam Bende Enerji Düşüklüğü Var Yoksa Bende İsterim Suplementsiz Kilo Vermeyi Ancak Enerji Vericek Dayanıklık Sağlicak Bir Suplement Lazım Tembellik Var Bende Ve Bu Çözmekte Aşırı Zorlanıyorum Açıkcası Öğrenci Evindeyim Ve Fazlada Yemek Yiyen Bbiriside Değilim Kısıtladım Kendimi Meyve Ağırlıklı Ve Sabahları Yürüyüş Yyapan Biriyim Daha Doğrusu Kendimş Alıştırdım 7 veya 7.30 Yürüyüşe Fakat Bunu Her Zaman Yapamıyorum Üniversite Köy Gibi Bir Yere Düştü Emin Olunki Acı Bir Soğuk Var Aşırı Soğuk Hatta Erzurum Kadar Var Dışarı Çıkamıyorum Ne Kadar Kat Kat Giyinsemdem Aşırı Üşüyorum Hasta Oluyorum Ve Böyle 2 Ay Süreklilik Getirdim Kendime Fakat 1 Kiloyu Geçtim 100 Gram Bile Veremedim Onun İçin Suplementlere Başlamaya Karar Verdim. Ama Ortalama Neyle Başlicamın Kararlaştıramadım L-Karnitin İle Burner Dediler İşini Düzenli Kullanırsan Çok Görür Dediler Fakat Ben Sunu Soramadım 2 Sini Aynı Anda Düzenli Kullansam Akşam 9 10 Arası Spor Fitness Spor Yapsam Yokuş Çıksam Hep Sebze Ağırlıkl Beslensem Nasıl OLur Aklıma Takılan Tek Şeyde 2 Sini Aynı Anda Kullana Bilirmiyim Bünyeme Güveniyorum Sağlamdır.

7. HuzursuzRuh

HuzursuzRuh Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    İzmir
    HAreketli yaşam şart,şekerden uzak dur,kan şekerini bir anda yükseltecek gıdaları tüketme,aç iken sirkeli su kekikli su gibi sıvı alımı ve egzersiz öncesi şekersiz kahve faydalı olur,sen yaşam tarzını değiştirmezsen yağ yakıcılar işe yaramaz

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    vücut ölçülerin nasıl ? ayrıntılı paylaşırsan öneride bulunabilirler kaç aydır yaptın gelişim nasıl oldu ve öçlüler yağ oranı ne durumda

9. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam ölçü falan tam diyemem ama normal bir genç düşün 19 yaşında göbek var basen var bacaklar kalın afedersin arka bel altı bölüm büyük aşırı çatlak normalden fazla
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Kasım 2016 ---
    Dediklerinin yarısını yapıyorum hocam sadece kahvede sorunum vardı 3.1 arada içiyordum şekersiz alırım

10. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Hocam nasıl veremiyorsunuz anlamıyorum ben bulktan çıkıyorum 2300 ile definasyona başlıyorum 2300 ile 1 haftada 1 kg veriyorum ya yapmayın beslenmede hata vardır sen hiç yürümesen bile kilo verebilirsin abicim bahane değil supplement mucize değil bi yararı olmıcaktır sana beslenmeni kontrol et hata yoksa hormon testi yaptır

Bozo-Baku bunu beğendi.
  11. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hastaneye Gidicem Bakalım Beslenme Doğru Ve Güveniyorum Kendime Ama Ağırlıkta Fark Yok Ama Şahsen Zayıfladığımı Söylüyorlar Yüzümdeki Etler Azalmış Diyorlar Ama Bu 1 Ayda Böyle Olup Kiloda 100gr Bile Deşiklik Olmaması Çok Saçma
    Sağda Yeşil Tshortlu Olan Beni Kilo Orada Belli Zaten

12. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Ben şuan definasyon dönemim için animal cuts + Power system l carnitine 3600 mg + Olimp vita-mineral multiple sport 60 kapsül + balık yağı kullanacağım
    40 gün bi definasyon yapacağım. Yağ oranım çok fazla değil karın kaslarını hafiften görebiliyorum bügün low carba başladım.
    25-30 ölçek wheyde var elimde 13-14 en fazla 15 yağ oranımın olduğunu düşünüyorum 40 günde 8-9 a indirmek istiyorum.
    Supplementleri siparişe geçtim 400 küsür lira para ödedik bu definasyon kesin başarılı geçer 10 un altına düşerim son parayı buraya harcadık :D:D
    Belki 10-15 gün daha uzar cut duruma göre şuan 82 kilo 181 boyundayım max 72 düşerim konu en geç 50 güne gelir :D

13. HuzursuzRuh

HuzursuzRuh Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Danışman
    Yer:
    İzmir
    aynı ağırlıkta kas hücresi , yağ hücresinden daha az yer kaplar , ağırlığında fark olmamasına rağmen zayıflamış olman mümkün

mrthr35 bunu beğendi.
  14. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Intermittent fasting i tavsiye ederim. Bir süre sonra, hem ruhen hem bedenen çok mutlu olacaksın.

15. yenicherry07

yenicherry07 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Şimdi bazı arkadaşlar nası yapamazsın edemezsin ben bulkta definasyon da 2.3k ile 1kg veriyorum demiş. Yani bu adam senin bikere söylediğini anlamaz. İkinciside belki hormonal bi problemi olabilir herkes aynı metabolizmaya yada vücut tipine mi sahip? Bi süre daha lcarnitin destekli cardio antrenmanı yap kardeşim. Karbonhidratı minimum Ä çek. Bol bol sağlıklı yağları al ve Protein li beslen. Sağlıklı yağ al korkma sana yağ yaktırır o yağ. Nedemek istiyor bu adam dersen ketojenik diyetlerine bakıp anlarsın benii
    yeterki karbonhidratı kıs

16. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam fazla yemiyorum ton balık aldım iyi gider dediler yağını sıkıyorum yiyorum günde 2 tane 160ml lik elma muz elma peynir yiyorum burner ile carnitin alıyorum sade yeşil çaydan başka hiç bişi içmiyorum aç hissetmiyorum kendimi artık iştahım yok gıdalar çok büyük etkisi var fakat bunları aldıktan sonra basenlerde göğüzde yanma mı yoksa ferahlamamı bilemedim bir his olumaya başladı ve bu gün 3 defa büyük tuvalete gittim normal mi ?

17. Sporcuozden

Sporcuozden Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    merhabalar

18. Batuhan Şeker

Batuhan Şeker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Hoşgeldiniz

19. yenicherry07

yenicherry07 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Olağan Normal şeyler fakat meyve yediğiniz saatleri iyi ayarlayın. Kesinlikle akşamları geç saatlerde meyve yemeyin. Ancak greyfurt yeşil elma salatalık veya havuç vb tüketin. Çünki ince şeker barındırır meyvelerde. Doğru tüketilmeli.

20. Atsizat

Atsizat Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Ben hergün 2000 kalori ile beslensem şişmanlarım heralde.

Sayfayı Paylaş