kilolu bir insan kas yapabilir mi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Batuhan.ork tarafından 15 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batuhan.ork

Batuhan.ork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam dostlar size sormak istediğim önemli bir soru var yaklaşık 3 yıldır çıktığım kız son zamanlarda fazlasıyla kaslı erkek fotoğraflarına felan bakar oldu sinirim bozulmaya başladı ya 3 senelik ilişki durduk yere bitecek yada benimde birşeyler yapmam gerekiyor fakat hiç bir bilgim yok yani protein dahi nedir ne işe yarar gram bilmiyorum

16 Yaşında 102 kiloyum ve 1.90 boyum var normalde benim kilomda olan insanda baya bir böbek olur fakat ben boydan kurtarıyorum Ankarada oturuyorum önerdiğiniz bir yer var mı acaba yada neler yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Forumda yeni başlayanlar bölümü ve sık sorulan sorular konusuna en başından itibaren göz gezdir. Epey vaktini alır ama epeyde bilgilenirsin. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

3. Batuhan.ork

Batuhan.ork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Demenizden önce biraz göz attım fakat çoğu yorumlarda bir antrenörsuz çalışmayın yönünde

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kas kütlesi koyman demek vücut ağırlığının artması demek , ekstradan yemek zorundasın ve daha fazla yağlanabilirsin. eğer dediğin gibi yağlı değilsen sorun olmaz.

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/forums/yeni-başlayanlar-bölümü.53/

Arama Kelimeleri : Yeni Başlayanlar

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş