Kilolarım ve Ben :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve SonSes tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar.Ben 16 yaşında hayatının baharında bir gencim :) Geçen seneye kadar hiç kilolarını kafaya takan bir insan değildim.Çünkü hayatla daha tanışmamıştım benim için önemli olan sadece bilgisayar oyunları idi.Yazları günde 8-10 saat arası oyun oynardım her gün.Bu kadar bilgisayar oynamam da beni asosyal bir hale getirdi ve kilolarım da günden güne artmasına neden oldu.Geçen yaz tatile gittim ve baktım ki hayat sadece bilgisayar oyunlarından ibaret değildi.Ama aşırı bir utangaçlık vardı üstümde özellikle kızlarla rahat konuşamıyordum.Bu durumun üstesinden gelmek için çözümü kilo vermekte buldum çünkü kilolarımdan aşırı rahatsızlık duyuyordum.Özellikle göğüslerim bilgisayar başında oturmaktan baya bir büyümüştü.Ama bununda kolay bir iş olmadığını biliyordum.Yazın sadece 3 kilo verdim ve 91 kiloda 88 kiloya düştüm.Okul açıldı ve okul saatlerim sabah 9 akşam 16:30 olduğundan dolayı spor salonlarında çalışmaya vakit kalmıyordu.Bende dedim bu işe evde başlarım.Evde yapabildiklerim ise bu sitede gördüğüm göğüs eritme,bacak eritme kol kası çalışma vs. hareketleriyle birlikte yaptığım diyetti.Diyetimde ise abur cubur,şeker,unlu mamuller,gazlı içeçekleri bıraktım.2 ay 3 hafta oldu ve 88 kilodan 79 kiloya düştüm.Boyum ise 178 cm.Hedefim haziran sonuna kadar devam edip 70-74 kilo arasında olabilmek.Şuan hayatımdan çok memnunum tabi bunu bu güzel siteye borçluyum.Herkese çok teşekkür ederim.Bu yazıyı niye yazıyorsun? diye sorarsanız benim gibi olan arkadaşlara örnek olabilmek.Hiçbir şey için geç değil.Yazım baya bir uzun oldu sıktıysam af ola.İyi Forumlar :)

themertyildiz, ---RamSes---, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Mükemmel hırsın için tebrik ediyorum kardeşim...

SonSes bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş