Kiloda var Kasta var Zayıflamak isiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cup tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Selam millet, 183 boyundayım, 75 kiloyum ince olduğumu düşünseniz bile öyle değilim,
    Kollarım Bacaklarım ince ama aileden gelen birşey sanırım yağlar bel ve göğüste toplanmış bir halde o yüzden kilolu duruyorum,
    Kasli bi vucudum var alt kol üst kol kaslarım tanıdıgım çoğu kişiden sert geniş omuzlarım var, ama göbek yağlarım bel yağlarım beni çok rahatsız ediyor fitnessa yazılmayı düşündüm ama başlamadan önce evde yapabilceğim özellikle göğüs ve bel eritmek için olan bir kaç haraketiniz öneriniz beslenme diyetiniz varmı diye sormak istiyorum ?

dumbelllls sıkı çalışıcam başarıcam

Not:Sabah 7 den akşam 4 e kadar okulum var.

2. Rocky_4

Rocky_4 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    zaten bu hep yazılıyor bölgesel öyle yağ yakığımı yada kilo verme yok az yerseniz belki 65-66 kilo gibi düşerseniz büüyk ihtimalle erir göğüs göbek yane ama dediğim gibi bölgesel beslenme yok bu dediklerime tavsiye kardio egzersizidir onuda forumda bulabilrsin ayrıyeten kas çalış diyeeğim ama san kalmış iyi sporlar

not bende öğrenciyim kiloda boyda aynı yane bende düşücem umarım

ve az yeden kasıt okulda varsa kola cips vs.. uzak dur dengeli sağlıklı beselne abur cuburu kes yada az ye kuru yemiş ye onlar yerine

Son düzenleme: 29 Nisan 2013
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş