Kilo vermem kesildi (beslenme programı önerisi)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emrahozsahin tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    2 ayda 14 kilo verdim beslenme şeklim aynen devam edip sporu artırmama rağmen (hergün yürüyüş 1saat yürüş yapıyordum 1.5 saate çıkardım tempolu yürüyüş sonunda 120 mekik çekiyorum) 4 günde yaklaşık 1 kilo aldım. Acaba nerde hata yapıyorum anlamadım. Birde hep aynı yemekleri yiyorum

Sabah kahvaltısında
    yağsız süt ile birlikte k-flakes, yumurtanın beyazı, diyet peynir, kızarmış kepek ekmeği, salatalık

öğle yemeği
    çorba-salata-taze fasulye veya tavuk ızgara

akşam yemeği
    çorba-salata-taze fasulye veya kepek ekmeği beyaz peynirli tost.

bu şekilde 14 kilo verdim, farklı alternatif yemeklerde yemek istiyorum ama evde hazır olanlardan kolayda ne varsa onları yaptırıp yemeye çalışıyorum. Alternatif olarak nasıl bir beslenme programı uygulamalıyım.

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    İki gün Boyunca diyeti boz Herzaman yediğinden daha fazla ye diyeti 2 gün askıya al sonra 2 gün sonra diyete tekrar başla vücudu şaşırt. Platoya takılmışsın ancak böyle aşılır bu sorun.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaş doğru demiş ancak bu demek değilki abur cubura yüklen, yine kaliteli karbonhidratlardan tüketerek bir günlüğüne karbonhidrat miktarını 2-3 katına çıkart, bunu iki hafta ara ile birer gün yaparsan platoya takılma durumu olmaz :)

dishiwelet bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş