Kilo vermem durdu!!!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve donkisot tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. donkisot

donkisot Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,
    1 aydir L-Carnitine kullaniyorum. 2 hafta Sigma-Yau'nun cigneme tabletini 500mg lik olarak kullandim, simdi (10 gündür) de Nitrofull'un sivisini calisma öncesi 1000-1500 mg olarak aliyorum. 7 haftalik calismalarim sonunda 5 kg verdim. 1 haftadir kilo vermem durdu. Neden diye düsünüyorum kendi kendime. Ben 3 neden buldum:

1) Menstrüasyon periyodu
    2) Nitrofull bozulmus olabilir. Siseyi actigimin ertesi günü rengi kahverengi oldu, ve de limonata tadi gitti, serbet gibi bir hal aldi.
    3)Calisma programimi degistirme zamani gelmis olabilir
    4)Yag yakiciya karsi bagisiklik kazanmis olabilirim

Siz bu konuda ne diyeceksiniz? Ben calismalarima (Cardio+agirlik) yine devam ediyorum.
    Cevaplariniz ayni zamanda motivasyonum da olacaktir, simdiden cok cok tesekkürler.

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    sanırım bayansınız.

sürekli kilo vereceksiniz diye bir kural yok.
    ne zamandır antreman yapıyorsunuz?

3. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Menstrüasyon periyodu yaşadığına göre sanırım değil %100 bayan. Bu dönemlerde sanırım hormonların etkisiyle vücud su tutar birincisi o yüzden olabilir. İkincisi öyle hafftalık kilo verme alma fazla takılmayın insanın psikolojisi bozuluyor gerçekten aylık ölçümleri baz al o da aynı tartıyla aynı zeminde dikkat et.. Bunun dışında yeme düzeninize dikkat edin cardio çalışmalarını artırın. Nabız atımlarınıza dikkat edin en önemlisi. İdeal yağ yakım nabzı=dinlenme nabzı+Dinlenme nabzının %60 %80i. Örneğin dinlenme nabzınız dakikada 70 olsun.. bunun %70i 49 eder 50diyelim ortalama. 70+50=120dk. antreman süresince örneğin koşu bandında işiniz bittiğinde nabzınızı ölçün. iyi çalışmalar..

4. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    belki biraz ara vermeniz gerekiyor uzun süre yaptıktan sonra söyle 2-3 gün normal beslenmek faydalı oluyor hem motivasyon acısından hemde yag yakımı konusunda vücut antremana alısmıs olabilir karbonhidrat alımınız az ise biraz arttırmak faydalı olabilir daha sonra düsürmek sartıyla

Sayfayı Paylaş