Kilo Vermek?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Volkan26 tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba yaşım 18 yaklaşık 5 aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum öğrenciyim ve yurtta kalıyorum beslenmem tahmin ettiğiniz gibi yurtta olduğumdan dolayı iyi değildi benim en büyük isteğim sağlam bir hacim yapmak ancak bunu kışın yapamadım gerek beslenme gerek bilgisizlikten dolayı ancak bu 5 ay süresince pekçok şey öğrendim şimdi yaz geldi memleketime gidicem finallerim bitince spor salonuna memleketimde devam edicem ancak ilk önce sizce yağ yakıp kışınmı hacim almalıyım seneye gerekse takviyede almayı düşünüyorum ancak yağ yaksam da çok zayıf durucağım sanırım yaşım 19 kilom 67 boyum 1.80 belim başladığımda 86cmyi hiç kardio vs. uğraşmama rağmen geçen ay baktığımda belim 82cmydi arkadaşlar bu konuda öneriniz ne olur ölçülerim başlangıca göre arttı beslenmem iyi olmamasına rağmen ama vücut hatlarım belli olsun istiyorum bi yandanda hacmim olsa iyi diyorum önerilerinizi bekliyorum

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    1.80 boyun var 67 kilosun yağ oranın kaç ki yağ yakımı için uğraşıyorsun. bence önce bi hacim kazan vücudunda yeterli kas miktarı oluşunca yağ yakmak daha da kolay olacaktır sonra definisyona girersin önce bulk. yeterli kas miktarı yoksa vücudunda istediğin kadar yağ yakımına uğraş vücut hatların istediğin gibi olmayacaktır çünkü vücut hatlarını belirleyecek kasların oturmamış olacak :D ama six pack çıkartabilirsin tabi ham olarak :D

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kilona bakiyorumda vücudunda az bucuk bi kas birikimi var onuda yag yakicam derken kaybediceksin iyi beslenip biraz hacim yapmaya bak.

Helldorad0 bunu beğendi.
  4. Volkan26

Volkan26 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Anladım teşekkürler hacim istiyodum zaten artık bu define işini şimdilik aklımdan çıkarıcam :)

Sayfayı Paylaş