Kilo vermek ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve scorpiontr tarafından 18 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. scorpiontr

scorpiontr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar abiler.
    ben 75 kilo 170 boy 19 yaşındayım ancak kilom fazla forumda yağ yakıcılar gibi şeyler yazılmış çizilmiş ancak ben pek fazla bir şey anlamadım.
    acilen benim kilo vermem lazım göbek sarkıyor abiler nefret ediyorum bu göbekten yardım lütfen

body yapıyorum yeni başladım .

az yemek yiyorum ama çok kola içiyorum nedendir bilinmez ama günde 1 litre kola içmeden duramıyorum işin gerçeği.. şimdi bu yağ yakıcılarından birini alırsam(yağ yakıcılarından hangisini almalıyım) dumbelllls bana faydası dokunurmu yada ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz lütfen yardım edinnn ..dumbelllls

2. _tarantula_

_tarantula_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1-Body'e de başladıysan protein ağırlıklı beslen,karbonhidrat'ı çok abartma
    2-Şeker'i ve yağı kes kullanma( şekerli gıdlalar ve tatlılar),tuz'u olabildiğince azalt
    3- Karbonhidratlı yiyecekleri akşam saatlerinde yememeye çalış
    4-Antrenman pogramına muhakkat kardio(koşu,bisiklet vs. ekle muhakkak)
    5-Kola içiyorsan en azından light iç,bırakman en iyisi,onun yerine bol bol su iç,su metabolizmanı hızlandırır ve yağ yakmanı kolaylaştırır
    6-Yağ yakıcılardan önce,temiz beslen,diyet yap,gene faydası olmazsa ki olur,ondan sonra yağ yakıcılara başvur,kolay gelsin...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    en basta forumu iyice oku,kendine beslenme programi hazirla sonra bu programi foruma koyarsın ona göre yorum yapılır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş