Kilo vermek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve learlise tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. learlise

learlise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim kardeşlerim forumda yeniyim yaşım 16 1.66 boyum var ve yaklaşık 80 kiloyum daha öncesinde 3 4 aylık bir diyetle 94 kilodan 76 kiloya kadar düştüm ama son zamanlarda diyet ve çalışmaya devam ettiğim halde kilo vermediğimi gördüm bu konuda yardım edecek biri varsa yardımlarını bekliyorum şimdiden sağolun.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle diyet ve spor şeklini bir yazsaydın iyi olurdu :)

learlise bunu beğendi.
  3. learlise

learlise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şöyle söyliyim belli bir diyet sistemim yok ama ekmek hiç bir şekilde tüketmiyorum yağsız sebze meyve sabah öğle akşam olmak üzere çalışmaya gelince günde yaklaşık 45 dk-1 saat koşuyorum 3x10 şeklinde 5 kiloluk agırlık çalışıyorum 100 mekik ve 100 şınav çekiyorum.

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Bazı bünyelerde belirli bir kilodan sonra kilo vermek yavaşlayabiliyor.Bunun herhangi bir sebebi olabilir.Metbolizmik te olabilir diyetin geri kalan kiloları vermekte yetersiz kalıyor da olabilir.

5. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    aynısı bende de olmuştu kilo verdiğim dönemde 105 kilodan 80 e düşmüştüm 80 den aşağı inmek çok zordu 2 3 hafta hiç kilo kaybı yaşamıyordum aynı program ile daha sonra vermeye başlıyorsun 70 e düşmüştüm o 3 haftadan sonraki zamanda

Sayfayı Paylaş