Kilo vermek , yardım lazım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve olympostr tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    beyler ben 1.5 aydır diyet +spor kardiyo yapıyorum diyetim gayet güzel uzun araştırma sonucu kendım cıkardım bol proteınle beslenıyorum
    başlangıç : 101.4 kilo,
    şuan : 86.3 ,
    hedef 75 , süre 3 ay , geçen süre 1.5 ay...
    nisan ayının sonuna kadar 6 kilo vermeyi düşünüyorum fakat göbek ve göğüs kısmında fazla yağ var , 10 kilo verdiğimde fark olur mu tahminen yani veriyorum fakat 10 kilo bıraz kucuk rakam gıbı gozukuyor 75ten 70e de inip body'e yazılacagım..

2. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Spor yapılmadan kilo verildiğinde vücutta sarkmalar meydana gelebilir , bu konuda dikkatli olunuz.Çıkardığınız ve uyguladığınız diyet listenizi mutlaka bir diyetisyene göstererek onay alınız aksi halde sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

3. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    her gün 6 hızında 50 dk yürüyüş 9 -12 hızında 10 dk koşu (kardiyo şeklinde) yapıyorum şuankı kılom 85.7 10 15 kilo benim gözüme az geliyor yani 75te zayıflamış dururmuyum onu merak edıyorum pek ınandırıcı gelmıyor cunku ınsan kendının verdiğini pek anlamazmış :) 101'ken cekıldıgım fotograflarla aşırı fark var ama şuan

4. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    ayriyeten sizce olmam gereken ideal kilo kaç?

5. kucukti

kucukti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetini paylaşabilir misin ben de yeni başlamayı düşünüyorum.
    Aynı kilodayız aşağı yukarı. Ben sadece eliptikte günde 2 defa 20 dk dan kardiyo yapıyorum. (interval yapmaya çalışıyorum)
    Henüz diyeti tuturamadım seninki en azından benim için bir başlangıç olabilir.

6. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    hocam pek belli bir diyetim yok yani günü gününe değişiyor daha çok ama şöyle diyebilirim protein ağırlıklı besleniyorum mesela sabahları 1 yumurta 2 bardak light süt 5 kaşık yulaf ezmesi domates salatalık vb . akşamları genelde 5 köfte boyutu kadar tavuk göğüs aynı şekilde süt ve yulaf ezmesi tüketiyorum bazı akşamlar taze fasülye vb gibi sebze yemekleri falan . yani kısacası en fazla 1200- 1400 kalori alıyorum günde 1 saat yürüme ( 10 dksı kardiyo) yapıyorum onu da 2 saate çıkarıcam sabah akşam olarak. kendine göre beslenmen daha uygun olur kısıden kısıye degısır cünkü . ayrıyeten ekmek , şeker, cikolata cips kola alkol vb kalorisi fazla olan her ne varsa bıraktım

7. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Protein ağırlıklı beslenmeyi ağırlık çalışmaları yaparak desteklemelisin ayrıca 3 ayda 25 kilo aşırı fazla maximum ayda 5 kilo vermelisin yoksa çok fazla kas laybedersin

olympostr bunu beğendi.
  8. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    sabah 1 saat , akşam 1 saat yürüyüp koşuyorum artık 60 dakıkada 7 km . peki hocam ben ağırlık calısırsam spor salonunda mesela mekik falan çekersem daha kilolu gösterir diyolar doğru mudur ona göre gideceğim?

Son düzenleme: 7 Nisan 2015
  9. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Tamamen uydurmaca bikere programına ağırlık çalışmalarını katip protein ağırlıklı beslenirsrn hem deri sarkması olmaz hami daha siki gozukuraun hemide kas kaybın minimum olur sana tavsiyem ağırlık calismaya başla bir kaç ay içinde çok yararını görürsün .başarılar dilerim

olympostr bunu beğendi.
  10. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    anladım hocam şuan 84'üm 79a düştüğümde falan başlayayım bi nebze bile dursun ıstemıyorum kılo vermek en azından 2 3 kılo fazlam kalmış olsun öyle devam ederim kardiyo + kas calısmasına :) sağolasın yardımın için

Sayfayı Paylaş