Kilo vermek ve Sarkmalar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CastielSPN tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. CastielSPN

CastielSPN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu yıl 15 mayısta bir kara verdim ve Kilo vermeye başladım. O zamanlar 143 Kilo idim şimdi 87 kiloyum boyum 1.83 o zamanlar sadece Kilo vermeyi düşündüğüm için kaslarımda azalma olmuş umrumda değildi taki 2 ay evvele kadar. Sonra Fitness salonuna yazıldım. İlk ay yapmadım agırlık ama bu ay devamlı yapıyorum. Önceden protein almazdım devamlı şimdi hergün tavuk ara ara Balık süt ürünleri baklagilleri tüketiyorum. Önceden çok yanlış yaptıgımı anladım sorum şu bende sarkmalar oluştu aşırı değil ama rahatsız edici vermem gereken kilolar var daha şuan 1 gün agırlık 1 gün kardiyo 1 gün agırlık bazı 2 gün üstüste agırlık geldiği oluyor ama üstüste hiç 2 gün kardiyo yapmıyorum 3 gün veya 4 gün spor yaptıktan sonra 1 gün dinlenme yapıyorum böyle giden Program uyguluyorum haftada 2 gün kardiyo yapıyorum.ağırlıkları ilk girdiğimde şöyle diyim bence pressi 25 kg yaparken 3.Seti çıkaramıyordum ara ara 18 kg yaptıgım oluyordu şu an 32 kgda yapıyorum Son Seti 39 a takıp yapıyorum zorluyorum.ve bütün hareketleri artık 4 Set yapıyorum yavas yavas kendimi toparladıgımı hissediyorum. şimdi Bu beslenme tarzımlamı devam edeyim? Ve hoca bölgesel yazıyım dedi. Ben pek istekli değilim bölgesele kardiyoya ihtiyacım olduğu için benim amacım vücudu toplamak nedersiniz programı değiştiriyimmi? Sarkması olupta düzeltenler veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş