Kilo vermek ve Göbek yağları eritmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Blues23 tarafından 11 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Blues23

Blues23 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar.

3 sene önce 185cm boyla 57 kiloydum. Okulu bırakıp ardından basketbolu bırakınca 90 kiloya kadar çıktım :) Şuan 86 kiloyum. Genel olarak bakarsak şişman değilim. Sadece Göbek, Bel ve yanlar çol yağlı.. Geri kalan hiç bir yerde dolu dolu yağ yok :D

Eve Voit dynamic Eliptik bisiklet aldım. Günde 4 kez 30 dakika sürüş yapıyorum. Sabah öğle akşam ve gece sürüyorum. Pedalleri ağır olarak ayarlıyorum. Bayağa terliyorum elbet. Ama çokta zorlamıyor.

Şimdi bu sporu oldukça sevdim. Eve Hafta sonuna Dynamic 1200 Ağırlık merkezi var onuda alacağım. İlerde başka aletleride alacağım..

Şuan göbek çevresi yağlar oldukça fazla bunu en iyi şekilde nasıl eritebilirim. Diyetimi un,tuz,şeker tamamen kestim. Yağ olarak ise az zeytinyağı tüketiyorum..

Yağ yakıcılar alayım mı? Alacak olsam hangisini alayım?

Bana yardımcı olursanız çok iyi olur arkadaşlar.. teşekkürler.

Son düzenleme: 11 Nisan 2012
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yeme düzenini iyice oturt baktın olmuyor alırsın. Carnitin ile başlamanı öneririm

Blues23 bunu beğendi.
  3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Önce bi diyete başla adam akıllı bir program yap. Vucüdün spora tekrar alışsın 1-2 ay sonra L-carnitine alabilirsin

Blues23 bunu beğendi.
  4. Blues23

Blues23 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam arkadaşlar. Zaten çok yemiyorum.. Karatay diyetini uygulayıp devamlı kardiyo yapacağım. Dediğiniz gibi 1-2 ay sonrada L-carnitine alırım.. Teşekkürler.

shaq bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş