Kilo vermek ve İş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve osmanaga54 tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. osmanaga54

osmanaga54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.a beyler fitness sporuna baslamak istiyorum.öncelikle kilo verip daha sonra kas kutlesi kazanmak amacım
    Ancak aralıklada olsa spor salonuna gittim ancak hep bıraktım
    Çalıstıgım yerde sureklı yuruyorum sekiz saatin en az 3-4 saati ve iş cıkısı bıtkın oluyorum
    spora gittigimde Agırlık+Cardio yapıyorum ancak cok yoruluyorum ve bırakıoru
    3-4 yıl once calısmıyordum sureklı hareket +biraz agırlık +diyet kendı imkanlarımla 52 kilo vermiştim
    Ama suan kilo veremiyorum
    Önceden 130 kilodan 88 e düştüm
    Şuanda 108 kiloyum ne yapmam gerekiyor
    ramazan ayı geliyor malum spor salonuna ramazandan sonra başlıcam ancak ozamana kadar 52 gün var ve degerlendırmek ıstıyorum
    Yardımlarınızı bekliyorum (NOT:Karbonhıdratlar---Yaglar--- Proteınler---kaloti hesabı----Lowcarb---v.b ---diyet yontemlerını ve bu besınlerı nasıl nerden tuketmem gerek biliyorum acıkladıgınızda rahatlıkla anlayabılırım--daha once cok arastırdım bu konuları )

2. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Kas kütleni arttırmak istediğini söylemişsin ve de öncesinde biraz yağ eritmek hedefinmiş. Şimdi 52 gün var önünde ve ramazan da içinde. Ramazanda güzel bir şekilde beslenerek çok verimli sonuçlar elde edebilirsin. Sonrasında da kas kütleni arttırmak için çaba gösterebilirsin bana kalırsa bu 52 günden sonra bu hedefe geçmen ramazan da kas kütlesi kazanmaya çalışmak zorlayabilir. Herkes için farklı diyetler farklı tepki verir. Kendin deneyip kendin için en iyisini görmek daha güzel olabilir. Benim düşüncelerim bu şekilde iyi forumlar. :)

Sayfayı Paylaş