kilo vermek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve locky tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. locky

locky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yaşım 17 kilom 78 boyum en son 168 kilo vermek istiyorum göbek aldı başını gidiyor :p önerebileceğiniz bir spor salonu varmı ? aylık 100 max vermeyi düşünüyorum fit slim spor salonu var fındıkzade de iyimidir gidenler varmı orayı öneriyorlar birde hangi programa yazılmam gerekli ? ve toplam kaç ayda göbeği eritebilirim ?

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    168 mi nasıl o kadar aldın lan eve kondisyon bisikleti al koş diyet yap 110 a inince salona başla benden bu kadar

3. ksky

ksky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaş 17
    Kilo 78
    Boy 168 demek istemiş. :)

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Az ye..

5. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Hay Allah bende verir ya

6. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    İlk başta ağzını tutacaksın. Ondan sonrası spor işi.
    Spora gidip de şu kadar ayda göbek gider diyemeyiz. o bünyene bağlı. sırf cardio yaparak göbeği eritirsin tabiki ama Beslenmene de dikkat etmen gerek.
    Göbek gerçekten bir şekilde verilir. Önemli olan kas inşa edebilmek :) ve bence spora gideceksen göbeği erittikten sonra vücut da yapmalısın

7. Pharmacokinetics

Pharmacokinetics Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bence ilk ay hap yada l-cartine kullanma. Hayatından yağlı, tuzlu, şekerli şeylerin hepsini çıkar. Kardiyonu düzenli olarak aksatmadan yap, evde kendi kendine şınav mekik çek. Salona yazılırsan eğer koşu bandından 200-250 kalori yaktığını görene kadar inme. Ben öyle yaparak vermiştim kiloyu. Ortalama 22 dakika veya 27 dakika sürüyor buda. Tabii sadece yürüme en azından 5 dakikada bir 1,5 2 dakikalık depara kalkmaya çalış. Kendine bir amaç belirlemelisin. Ne olmak istiyorsun, nasıl davranılmasını istiyorsun, bunun için ne yapman lazım? İnternetten motivasyon videolarını, bu siteden ise before afterlara bakarak kendine örnek alabileceğin kişiler mevcut. Gerisi sadece istek ve azim. L-Cartine kullanmamanı önermemin sebebi ise, hem kaliteli bir l-cartine'nin fiyatının birazcık tuzlu olması hemde vücudunun ilk ay spora alışması. Ben hata yapmıştım ilk ay kullanarak, bir kaç sıkıntı hissettim vücudumda. Kullanmayı kestim.

Yemek olarak kendine tuzsuz, yağsız sadece spagetti ve ton balığı, tavuk göğsünü hazırlayabilirsin. Tavuğu teflon tavada yağsız olarak, ton balığınında yağını akıtarak ye. Eğer spagetti çok tatsız oluyor boğazından geçmiyorsa, kekik kullanabilirsin, o da olmadı ketçap bas azıcık. Sadece kardiyo üzerinede yoğunlaşma, ağırlık kaldırarakta yağ yakabilirsin. Her şey sana bağlı.

Sayfayı Paylaş