Kilo vermek isteyenler için akşam yemeği sorunsalı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tugrulcanister tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tugrulcanister

Tugrulcanister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu konuda çok araştırma yaptım çok kişiyle görüştüm ancak açıkçası her kafadan farklı bi ses çıktı
    1.80 Boy Ve 86 Kilodayım uyguladığım diyet programı yok genel olarak yediğime içtiğime dikkat ediyorum o kadar ve düzenli spor yapmaya çalışıyorum sabah kahvaltı ara öğünler ve öğle yemeği olayını çözdum ancak aksam yemeği olayını çözemiyorum bi türlü

kimisi akşam 7 den sonra yeme diyor,kimisi ( gece 2-3 gibi yattığım için) yatmadan 4 saat öncesine kadar yiyebilirsin diyor buda aksam 9-10 civarına tekabül ediyor
    2 haftadır genel olarak tavuklu veya tonbalıklı salata yiyorum aksamları sizce bu ne kadar doğru?
    ayrıca bazıları vucudun aç kalmasın diyor bu gece içinde geçerlimi bazen aksam 6dan sonra yemek yemiyorum gece 11 gibi acıkıyorum ancak kendımı tutup yemeden yatıyorum bunun herhangi bi zararı olurmu?

2. lvntgvnc

lvntgvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Düzenli spor yapmaya çalışıyorum demişsin.Kastettiğin cardio-fitness ise akşam kendini tutup yemek yemeden yatmanda bir sakınca yok.Ağırlık çalışması yapıyorsan kazein proteini almanı tavsiye ederim yatmadan yarım saat önce falan.Ben süzme yoğurt yada yağsız süt içer öle yatarım mesela....

3. Tugrulcanister

Tugrulcanister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle cevap için teşekkür ederim
    yaptığım ağırlık çalışması-cardio şeklinde kazein proteini daha önce duymamıştım eğer sorun yaratmıyorsa bundan sonra bende almaya başlarım yatmadan önce..bide aksam yemeğinde tavuklu veya ton balıklı salata yemenin herhangi bi zararı olurmu aksam yemegı için ne önerebilirsin?

4. lvntgvnc

lvntgvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cardio yapıyorsan akşam yemekten sonra extra bişey yemene gerek yok.aksam yemeğinde tavuklu veya ton balıklı salata yemenin herhangi bi zararı olmaz rahat rahat yiyebilirsin dostum....

5. Tugrulcanister

Tugrulcanister Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum cevapların için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş