Kilo Vermek için neler gerekli ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ScRyedd tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar selam, ben geçen gün yazıldım spor salonuna kilo vermek istediğimi söyledim ve ona göre diyet programı ve antreman verdiler.. Benim arkadaşlarım genelde kilo vermek ıcın gıttıklerınde koşu veya bisiklet yaptırır sana dediler ve onlar da öyle yaparak kilo verdi ama bana buradaki hoca ağırlık verdi ilk gün 2 set 10'ar 10'ardan belli başlı yerleri ısıttık ağırlık kaldırarak sonra 20 dakika koşturdu..

Ben kendisine kesinlikle şişmek istemiyorum kaslarım çok şişmesin üst bölüm kalın kesinlikle olmasın diyorum ama ağırlık verdi bana sizce doğrumu bu yöntem bu şekilde kilo verebilirmiyim ? Olucaksam fit olayım eğer o şekildede olamassam sadece zayıflasam kas çıkmasa bile bana yeter..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:34 ----------

Bu arada verilen diyet listeside şu şekildeydi

Sabah yağsız peynir, zeytin, domates, yağsız süt, 3 tane yumurtanın beyazı, yulaf ezmesi, 2 dilim kepek ekmeği..

2-3 saat sonra ekşi elma..

Öğlen: Pilav, Makarna, Tavuk, Et, Balık, Mantar, H.Patates, Yoğurt

2-3 saat sonra Ekşi elma, kivi veya ayva.

Akşam yemeği sebze ağırlıklı olması şartıyla çorba, balık, tavuk, et, h.patates, salata.. Yatmadan 2 saat önce tüketilmesi gerek ama ben 3 saat önceden tüketip herhangi birşey yemiyorum başka.

Yatmadan 5 dakika önce 3 kuru kayısı ve ılık bir su...

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    doğru program vermişler kilo vermede beslenme cardionun yanında ağırlık çalışması yapmak hem daha çabuk kilo vermenizi sağlar hemde sıkı bir vücudunuz olur spor eğitmenine güvenin eğer ağırlık çalışmasına yer vermeseydi o zaman hata olurdu şişmek yani body building yapıpda devasa kas yapmak zordur istesenizde olmaz zaten iyi sporlar

ScRyedd bunu beğendi.
  3. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Peki sizce bu Tavuklu Pilavlar, Makarnalar normalde yasak değil mi ?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    haşlanmış tavuk makarna vs diyet listelerinde bulunur kiprit kutusu kadar peynir 3 zeytin gibi diyetleri bir kenara bırakmamız gerekir

ScRyedd, thetramp ve efrasiyab bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

yatmadan once kayisi haric genel manada gayet mantikli, tabi gramajlar kilona gore ayarlanmali.

Idman konusunda gayet mantikli bu arada istedigin giib calistiriyor sismek istememissin o da seni sisirmiyor
    :)

Amaci metabolizmani hizli tutarak yag kas orani uzerinde oynayarak cok abarti kilo vermeden figure noktasinda degismeni saglamak yani genel anlamda en dogru yoldasin.

rockybalboa7 ne guzel soylemis olum diyetlerine SON...

Sayfayı Paylaş