Kilo vermek için beslenme düzenim yardım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve newboddy34 tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaslar kilo vermek için yenı beslenme programı yaptım kendıme bi önceki programım full protein agırlıklıydı ama cogu kişi spor salonuna gıtmıyosan okadar protein agırlıklı beslenme kilo veremezsın dıyerek içimi kararttı bende kendıme yenı program hazırladım yardımcı olun lütfen

SABAH uyanır uyanmaz bir bardak yarım limon sıkılmış su

Sabah saat 9 : 1 tane haslanmıs yumurta , 5 adet zeytin , 1 domatez , 1 salatalık , kibrit kutusu kadar light beyaz peynir , 2 dilim çavdar ekmegi , 1 bardak light

Ara öğün saat 12 : 1 adet ELMA

Öglen saat 3 : 1 kase keten tohumu karıstırılmış yogurt , 1 salatalık , 1 domatez

Akşam saat 7 : 1 kase çorba ( farketmıyo ) 1 kase yogurt , 1 porsiyon çoban salatası 1 yemek kasıgı zeytin yağlı

Gece yatmadan 2 saat önce : 1 bardak light süt

boy = 187
    kilo : 87
    HEDEF : 75 KG

2. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yine bi afrika diyeti 187 87 kilo adam böyle diyet yapamaz ,yapmamalı

3. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    üstad protein agırlıklı beslendıgımız zamanda spor salonuna gitmiyosun yakamazsın dıyolar kafayımı yedırtceksınız sız adama. ?

4. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Kim diyo onu 200 gr mı al diyolar proteini geç öğle ögününe bak bakayım öğün dedim k bakma 50 kiloluk kız diyeti bu

koseus bunu beğendi.
  5. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Sabah : 2 adet haslanmıs yumurta biri tam digeri beyazı , 2 dilim çavdar ekmegi , 1 domatez , 1 salatalık , 4 adet zeytin , 1 kibrit kutusu kadar light beyaz peynir, 1 su bardağı light süt

Öglen : 100 gr yulaf ezmesi 5 yemek kaşıgı yogurt ile karıstırılmıs , 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü

Akşam : 1 Kase çorba ( fark etmıyo genelde mermicek veya tavuk corbası ama ) 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü , 1 domatez , 1 salatalık , 1 kase yogurt . ( keten tohum karışımlı )

bu sekılde beslenıyodum ama spor salonuna gıtmıyorum sanada sorim sence bu sekilde beslenmem mumkunmu ?

6. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Gunluk kalori ihtiyacını hesapla ona göre eklemeler yapabilirsin .

7. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    zayıflamam mumkunmu peki :( allah razı olsun bu arada

8. Lightning35

Lightning35 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Zayıflamak kilo almaya göre daha kolay saglıklı kilo almaktan bahsediyorum .sen sabahları yuruyuse çıksan eskisi gibi yesen yine kilo verirsin fakat daha cabugu varken hem kalorini birazcık azaltıp minimum sarkma ve kas kaybıyla kilo verirsin ben 2 ayda 20 verdim sarkmalarla ugrasıyorum

9. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    sen o en üstteki beslenme programınla olan kası yağı yakarsan hastalık kaparsın halsiz olursun yorgunluktan ölürsün alttaki programıda yetersiz ama bi nebze ideal spor yapmıyorsan gunde 1.2 kılo basına protein yeter en azda kılo basına 2 gram karbhidrah 1 gram yağ al hesapla myfitnesspal diye program var orda herşey cıkıyo hayat tarzna gore kac kalori ihtiyacın oldugu dedıgım gıbı ben hergun 200 grama yakın protein 300 grama yakın karbonhidrat 50gramda yağ alıyorum 1 gram bile kılo almıyorum almaya calısıyorum besini arttıramıyorum iş yüzünden saglıklı beslen saglıklı kılo ver

10. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Çok ölümcül olmuş sen bunları bi 2200 kaloriye falan ayarlasana ben 3000 kalori alarakta kilo verebiliyorum sakin olmakta fayda var.

11. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Dostum hanı demek istedigim aslında ben o ilk beslenme seklimle yanı protein agırlıklı beslenme seklimle kilo vermem mümkünmü kilo verebilirmiyim yani ? SPOR SALONUNA GITMIYORUM AMA GÜN İÇİNDE COK YURUYORUM Bİ ORAYA Bİ BURAYA FALAN VE 5 -6 LİTREYE YAKIN SU TÜKETİYORUM ?

Sabah : 2 adet haslanmıs yumurta biri tam digeri beyazı , 2 dilim çavdar ekmegi , 1 domatez , 1 salatalık , 4 adet zeytin , 1 kibrit kutusu kadar light beyaz peynir, 1 su bardağı light süt

Öglen : 100 gr yulaf ezmesi 5 yemek kaşıgı yogurt ile karıstırılmıs , 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü

Akşam : 1 Kase çorba ( fark etmıyo genelde mermicek veya tavuk corbası ama ) 100 gr lor peyniri , 100 gr tavuk gögüsü , 1 domatez , 1 salatalık , 1 kase yogurt . ( keten tohum karışımlı )

12. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Bu şekilde verebilirsin kilonu ama o yumurtanın sarısını da ye

13. newboddy34

newboddy34 Üye

Beğenileri: