Kilo vermek gerek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emo95 tarafından 7 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emo95

emo95 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    slm arkadaşlar yaş 16 boy 176 cm kilo 78 arkadaşlar spora gidiyorum...1.ay bitiyor ilk ay olduğum yerde saydım...2.ayımda kilo vermek istiyorum amacım o zaten hedeflediğim kilo 70 beslenme olarak şekeri tamamen kesicem...Çikolata kuruyemiş tarzı şeyleri kesicem...Canım çikolata flan çektimi meyva tüketmeyi düşünüyorum...normal beslenicem sabah kahvaltısında domates peynir vs. öğle tam tahıllı ekmek arasına domates peynir akşam da ızgara tarzı şeyler düşünüyorum...ara öğünlerde meyva ayrıca da canım bişey istedimi gene meyva yemeği düşünüyorum...

4günlük program uyguluyorum...ama harici günlerde de salona gidip sadece kardio yapıcam...Mekik ters mekik flan var onları yapabilidiğim kadar yapıyorum her set örnek crunch mekik çalışıyorum ilk set 75 tane yaptım flan o şekilde yani...

1 ayda kusursuz bunları uygularsam ne kadar kilo verebilirim ve gözle görülür bir erime olur mu???

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    4 kilo 750 gram verirsin :) ne Bilelim biz kardeş kainmiyiz ? :D gözle görülür mü bilmem ama tartıda görülür bir degişme olucaktır büyük ihtimalle :)

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli Üyemiz;

Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:39 ----------

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş