Kilo Vermek İstiyorum...Fakat?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve assetheking tarafından 21 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. assetheking

assetheking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaslar,

yaşım30. 1,75cm boy ve 91kiloyum... belim:102cm. Subat (2006) ayının başında vücut geliştirmeye yeniden başladım. size yaptığım diyeti anlatayım.

Sabah 06.40: Whey Protein Shake içiyorum
    10.00: creatin,muz ve multivitamin/mineral
    12.00: esmer pirinç, 160gr.ton balığı,salata.
    17.30: glutamine,protein shake,multivitamin/mineral
    19.00: antreman
    20.00: 160gr.ton balığı,salata
    22.00: protein shake, glutamine.

Antremana gelince, haftada dört gün ve kas gruplarını bölerek az tekrar çok kilo esasına bağlı olarak çalışıyorum. Şu an hiç cardio çalışmıyorum. mayıs ayıyla beraber başlıyacağım.

Gelelim soruma... Subat 2006 da tekrar başladım demiştim yani daha bir ayı doldurmadım. belim 107cm.den 102cm.ye düştü. vücudum kendini toparladı fakat hala kilom aynı. Bu da bende moral bozukluğu ve isteksizlik yaratıyor. Bana Ne yapmamı tavsiye edersiniz.? Bu yolda devam edeyim mi?

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Re: ACİL YARDIM...Kilo vermek istiyorum... Fakattt???

kilon fazla bile cıkabilirdi, cunkü kas yaga gore cok daha agırdır, su anda kas yaptıgın icin kilonda düsü yawas yasanacak.. sen olculerine ve aynadaki goruntune bak.. kafanı takma hic biseye...
    sana soyle bi ornek vereyim;

agırlık olarak : 1 pinpon topu buyuklugundeki kas 1 bowling topu buyuklugunde yaga esit...

mantıgı sen kur... dogru yoldasın

3. assetheking

assetheking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    "pump forever" çok teşekkür ederim. verdiğin örnek beni çok açık bir şekilde aydınlattı. peki yukarıda yazmış olduğum beslenme düzenimi kaç ay sürdürmeliyim???
    ben 90 gün yapmayı düşünüyodum bu beslenmeyi. şimdi neredeyse bir ay tamamlandı. Sizin vereceğiniz bir tavsiye olabilir mi bu gün konusunda???

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Belin en fazla 90 cm. olsun bence. 90 cm. erkeklerde tehlike sınırymış çünkü. Ondan sonrası keyfine kalmış dayanabilirsen 75-80e kadar inmende hiçbir sakınca göremiyorum çünkü şok bir diyetle değil mantıklı bir hareketle proteinleri kısmadan gidiyorsun. Bence uzun süre yap bu diyeti belde 80-85i gör derim şahsen.

5. assetheking

assetheking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    teşekkür

Belin en fazla 90 cm. olsun bence. 90 cm. erkeklerde tehlike sınırymış çünkü. Ondan sonrası keyfine kalmış dayanabilirsen 75-80e kadar inmende hiçbir sakınca göremiyorum çünkü şok bir diyetle değil mantıklı bir hareketle proteinleri kısmadan gidiyorsun. Bence uzun süre yap bu diyeti belde 80-85i gör derim şahsen.[/quote]

Çok teşekkür ederim. tavsiyelerinize uyacağım... başarılar dilerim...

6. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    Re: ACİL YARDIM...Kilo vermek istiyorum... Fakattt???

dietin çok yanlış... sen supplementları takviye olarak değilde ana besin olarak görüyorsun heralde.bu şekilde sindirm sisteminide bozarsın..günde iki öğün yemek yıyorsun gerisi,supplement.sindirimi bu kadar kolay takviyeler agırlık verirsen bazal metabolizma hızınıda düşürürsün..supplement kullanımdaki amaç normal besinlerin yeterli gelmediği zaman ,gerekli takviyeyi sağlamaktır..madem karb. alımın bu kadar düşük ,ozaman o kadar ağır kilolarla çalışıp vücudunu tahrip etme..ki bu kadar düşük karb. aldığına göre bikaç hafta sonra müsabakya gireceksin heralde..
    ;) neyse benim tavsiyem ,diet programında normal gıdalar ve karb.a biraz daha agırlık ver,eger öncelikli hedefin incelmekten önce yağsız kas gelişimi ise..çünkü zayıflamak farklı ,yağ yakmak farklıdır..her zayıflayan kişi yağ yakıyor denilemz..karb. oranını bu kadar düşük tutarsan dimyada pirince giderken eldeki bulgurdanda olursun..

Sayfayı Paylaş