Kilo Vermek İstiyorum Ancak Bazı Sıkıntılar Var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CryuS tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de zaten bilmiyorum diyorum. Uzman kişilerden yardım almak için bu konuyu açtım.

2. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ekmek ve şekeri hayatından kesinlikle çıkarman gerek, meyve günde 1 yeşil elma veya greyfurt yeterli falzası gereksiz şeker alman demek. diyet bisküvilerine boşa para verme seni daha çok acıktırmaktan başka işe yaramaz. midenin beyninin kontrolüne ele geçirmemesi için sık yemek yemen şart 3-4 saat aralıklarla mutlaka beslen. yulaf, karabuğday, bulgur doyma hissini sağlayacaktır kuru ağırlık olarak 100gr 3 öğün yani günde 300gr gerekli tokluğu sağlar. yeşil sebze salata ana öğünlerinde mutlaka olsun maydonoz, dereotu, ıspanak, roka vs. öğlen ve akşam yemeklerinde 100gr civarı haşlanmış kırmızı et veya tavuk ayrıca haftada max 2 - 3 kutu ton balığı olsun. sabah kahvaltında alerjin yoksa 3 yumurta tüket en az. günde en kötü 1 kase yoğurt. kabaca hesapla günlük 2000kcal civarı beslenmen olsun altına düşme ve düzenli spor ihmal etme haftada 5-6 gün spor yap mutlaka.

3. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    3 gün spora gidiyorum. 2 günde 30 - 45 dk koşu,hızlı tempoda yüreyeceğim. 2 günde vücudumu dinlendireceğim.

4. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Ya yurumek icin salonlara gidenleri anlamiyorum her yerde yuruyebilirsin cik disari gez dolas onu yapacagina 10 dk araliklarla siddetli kosu yap 10-20 hizinda sonra agirligin altina gir yada merdiven varsa onuda yapabilirsin stepmil mi deniliyordu hatirlamiyorum.

5. BloodRave

BloodRave Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    işin psikolojik kısmı var atladığın, motive olabilmesi için gittiği spor salonu itici güç olacaktır daha fazla hırslanacaktır yoksa haklısın yürümek için spor salonuna gidilmez. kilo fazlalığı olduğunda hareket ksıtlanır kas oranı düşük olduğu için vücut ağırlığıyla yapılan egzersizler imkansız olabilir o açıdanda düşünmek gerek.

6. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    2 yıl önce spora gitmiştim. Dediğiniz gibi hızlı tempoda koşuyordum. Hatta hoca yavaş koş makinayı bozarsın filan demişti. Cimrilik yapıyordu. Tabi dinlemiyordum. 1,5 ay kadar devam ettim. Daha sonra annem ameliyat olduğu için gidemedim. Kollarım filan belirgin olmaya başlamıştı. Keşke o zamandan beridir devam etseydim.

Sayfayı Paylaş