Kilo Vermek İsteyen Arkadaşlara Tavsiyeler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve NEBUKADNEZAR tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bu arada 12 kasım 2013 ten 19.12.2013e kadar olan zaman diliminde(5 hafta)(35 gün).sadece 15 gün(3 hafta içi yani)(hafta sonları üniversite ile evim arasındaki mesafe 1.5 saat oldugundan evime geldigim icin annem ne yaparsa yiyorum)(biraz iradesizim benim dedigimi yapın benim yaptığımı yapmayın :D ) adam gibi beslenme proğramı çıkarıp uygulayarak bu gelişmeyi kaydettim.12.kasım 2013teki değerlerim konunun ilk mesajında.(bu arada ilk mesajdaki 12.11.2013teki değerlerin resimleri uçmuş onu da bu mesaja ekleyeyim)(Bu arada bu ölçümü 1-2 hafta sonra sabah kalkıp tuvalete gittikten hemen sonra kardiyoya gideceğim zaman sadece 1-2 bardak su içtikten sonra spor salonuna gidip yaptıracağım,cünkü saat 20 de yaptırılan ölçümde tam olarak gerçek kilomu ögrenmiş sayılmıyorum,dolayısıyla değerler de bir nebze oynama olabiliyor)
    12.11.2013 ün değerleri

Bu da 19.12.2013 ün değerleri

--- Mesaj birleştirildi, 22 Aralık 2013 ---
    O hareket leg press.Eğer yaşın ergenliği geçmişse boyun uzamaz.+35 +40 yaşında değilsen de kemiklerin kolay kolay baskılar sonucu vesaire erimez.Vücuda dikey baskı uygulayabilir hareket ama kemikler baskı sonucu kolay kolay kısalmaz.Öyle olsa arnold,lou ferrigno falan kaç kg larla squat legpress vesaire hareketlere girmiş zamanında onlar 1.88 - 1.91metre boylarda olmazlardı.

Son düzenleme: 22 Aralık 2013
  2. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bu senin verdiğin diyeti dediğin şekilde uygularsam ne kadar sürede 10 kilo veririm :D

Baya bir ümitlendim. Çok kilo vermişsin.

3. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş

4. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Senin diyetle belim aç karna 3 cm inceldi. Ama kilo hala aynı dostum.

sabah 0 yağlı 100 gr. peynir , domates salatalık yağsız söğüş ve yağsız 3 yumurta beyazı kırdım. 1 yumurta sarısı kırdım ve omlet yaptım her gün.
    Öğlen ayran , salatalık , domates , 2 kepçe pilav , haşlama tavuk yedim.
    Akşam ayran , salatalık, domates , 2 kepçe bulgur pilavı , haşlama tavuk yedim.
    Ara öğünde 1 tane 0 şekerli katkısız kafeinsiz kahve içtim.

Kiloda düşüş yok ama belim rahat 3 veya 3,5 cm inceldi.

Aynı şekilde bacağımda biraz inceldi pantolonun eskiye göre daha rahat oluyor oturduğum esnada.

5. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Kardeşim ilk gelişmeyi bugün gördüm. 74,9 kilo aç karna çıkıyorken 73,7 kilo çıktım. Teşekkürler :D

6. Heavy_Infantry

Heavy_Infantry Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, Benim Boy: 173cm Kilom ise 98 kg. Zaman ise dar. dersane-ev arası bir hayatım var şu sıralar, fazla hareket etmiyordum ama evde egzersize başlayacağım diyorum da ne yapabilirim ki gerçi. yağ yakımına pek katkısı olmaz heralde.
    önce bir diyetisyene gidip ölçümler yaptırmam mantıklı değilmi? merak ettiğim şu vücudumdaki kas kemik yağ kütleleri ne kadar bu da diyetisyenlerin işi değil galiba? nerede böyle bir rapor elde edebilirim acaba ?

7. Budu77

Budu77 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Bugun itibariyle 73 kiloyu indim. :)

Spor yapmana gerek yok vaktin yoksa diyet yap inersin kilodan devamli. 15 gunde 1.7 kg indim.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Sayfayı Paylaş