Kilo Vermek İçin Yeni Başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozturkbey tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozturkbey

ozturkbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben yaklaşık iki aydır salona gidiyorum. 128 kg 187 boy 25 yaş olarak başladım. Şuan 121 falanım. Verdiğim kiloların çoğunu ilk bi kac haftada verdim. Hele son 1 aydır nerdeyse hiç veremedim. İsler ve hastalıklar yüzünden spor yapamadım çünkü. Şuan ise yeniden bi hızla başladım. Sizlere sorum şuanki programımın yeterliliği hakkında. Program şu şekilde:
    Cardio; 1 dk yavaş 1 dk max hız olarak 10 set yani 20 dk koşu bandı. + 10 dk eliptik bisiklet + 10 dk yatay bisiklet + 300 tane ip atlama.
    Cardio spora gittigim her gün için standart. Bunun yanında ağırlık antrenmanı da var tabi.
    1. Gün; biceps triceps bacak ve kalça hareketleri (6 hareket 4×10 şeklinde)
    2. Gün; göğüs sırt kanat ve omuz hareketleri(6 hareket 4×10 şeklinde)
    Bunun yanında basitçe bi beslenme programı da verdiler tam olarak uygulayamasam da. 6 öğün
    Kahvaltı 2 yumurta peynir şekersiz kahve 2 dilim tam buğday ekmegi
    Ara ekşi meyve
    Öğlen etli ana yemek 3 dilim tam buğday diyet meşrubat
    Ara süt fındık fıstık
    Akşam çorba yarım porsiyon et/balık/tavuk 3 dilim tam buğday yarım limon sıkılmış sade soda
    Antrenman sonrası ekmeksiz et/balık/tavuk
    Yatmadan evvel 1 kase yogurt
    Beslenme programı bu şekilde. Bunun dışında hardline l-carnitine termo kullanıyorum. Sıvı. Antrenmandan önce bi kapak.
    Hocaya sordum kac gun gelsem diye. Gelebildiğin kadar gel diyo. 6 gün gel gelebiliyosan bişey olmaz diyo. Gerçi ben en fazla 4 gün falan gidebiliyorum. Ama genelde o günler de 3-4 gün falan üst üste oluyor. Bi dahaki aydan itibaren de aynı salonda bunlara ek olarak muay tai e başlamayı düşünüyorum
    Evet durumlar bu şekilde. Program hakkında ne düşünüyorsunuz önerileriniz nelerdir. Yapmam yada yapmamam gereken başka şeyler nelerdir. Tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum

Son düzenleme: 10 Aralık 2015
  2. ozturkbey

ozturkbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar konu güncel. 3 ayım dolmak üzere 118e düştüm. Yeni 3 aylık kayıtta muay tai kaydi yapmayi da düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş