kilo vermede hatalarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zindan7000 tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    Herkese iyi ve mutlu günler dilerim.

Benim boyum 183 ve kilom 106 , 27 yaşındayım.

Body e nereden ve nasıl başlayacagımı bilmiyorum 1 haftadır yemeklerime çok dikkat ediyorum 10 günde 102 kiloya düştüm

ve güçten düşmemek için pharmaton vitanin minarel kullanıyorum (şişmanlamaya neden olurmu ? ) birde yeşil çay içiyorum 20li paket olarak aldım cubuk tarcın ve limon ilave ederek günde bir tane içiyorum .

yemeklerimiz çok azalttın sabah ve aşma azar azar yiyorum 7 den sonra yemiyorum

kondiksyon pisikleti günlük 35 dk yapıyorum ve ağırlık çalışıyorum

bunun dışında spor salonuna gitmelimiyim bu yeterlimi. teşekkürler

azeer bunu beğendi.
  2. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Amacınız sadece zayıflamak yani kıyafetin altından güzel gözüken ama çıplakken çelimsiz duran bi vücut ise yeterli.

Fakat zayıflarken aynı zamanda vücudunuzu şekillendirmek istiyorsanız bir spor salonuna yazılmalı yada bol bol forumu okuyup kendinize program çıkartmalısınız.

Vitamin kilo almanıza sebep olmaz fakat herşeyin olduğu gibi vitamininde fazlası zararlı.

Eğer 1 den önce yatmıyorsanız kesinlikle 7 den sonra 1 öğün daha yapmalısınız.1 bardak süt veya 50-100 gr yağsız beyaz peynir güzel tercihler olur.

zindan7000 bunu beğendi.
  3. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    cevabınız için teşekkür ederim amacım kilo verip güzel bir vücuda sahip olmak ama ne kadar hızlı kilo verilebiliyorsa okadar hızlı kilo vermek istiyorum çünkü görüntüm yüzünden depresyona girmek üzereyim spor salonu bana uzak maliyet açısındanda sıkıntılarım var fiyatlarınıda bilmiyorum ama 2 ay sonra askere gidecegim en azından askere gitmeden görüntümü düzelteyim

4. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    birde ağırlık çalışmasını arttırsam sorun olur mu

5. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Askere gitceksen çalışma bence orda seni fitleştiriyorlar zaten :) :) :)

Bir şey sormak istiyorum bisikleti 1 saat yapmama nedenin nedir ? 600 kalori ve yağdan yakmak varken. Neden 350 yakıp karbonidrattan yakıyorsun ?

6. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    askere fit gitmek istiyorum :)

35 dakikada 160 civarı kalori yakılmış yazıyor ekranda 1 saate yavaş yavaş çıkmayı düşünüyorum doğru ise

7. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Bana kalırsa doğrusunu yapıyorsun spor konusunda.

2 ayda tamamen fit bir vücuda kavuşamazsın ama 10 kg vermen güzel olur.2 ay için biraz fazla ama biraz acelem var diyorsun.

Hem askeriyede rahat edersin 2 ay gibi bir sürede vücudundaki hamlığı atmış olursun.

Ağırlık ve kardiyo antrenmanlarının toplamı 1 saat kadar sürsün.1 saatten uzun sürmesin.1 saatten uzun sürdüğünde katabolik hormonlar çok fazla salgılanmaya başlıyor.

Spor aletlerinde gösterilen kaç kalori yaktığın vs doğru değildir.Örneğin 12 ay boyunca spor yapan biri 8 km hızda koşarken harcadığı enerjiyle 1 aylık spor yapan birinin 8 km hızda koşarken harcadığı enerji arasında dağlar kadar fark vardır.Yani bu aletler senin kondisyon seviyeni bilmiyor.Kaç kilo olduğunu bilmiyor bu kilonun kas mı yağ mı olduğunu bilmiyor.

Son düzenleme: 7 Şubat 2013
  8. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    kondiksyon pisikletinde 20 dakikadan 10 günde 35 dakikaya çıktım az diyorsanız dahada çıkabilirim , ekmegi çıkardım hayatımdan ve 50 kg dumbell setim var onunla çalışıyorum 4. ayın 18 de askere gidecegim kilom 85 civarlarında olsun istiyorum blmiyorum olacak mı

9. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayın 18i askere gitcem diyorsan 1 saati geçtim 1 buçuk saat yap kas biraz bence.

10. zindan7000

zindan7000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Sistem yöneticisi
    Yer:
    Ankara
    2 ay kaldı yaklaşık olarak 85 civarı olurmu bilmiyorum ama çalışıyorum başaracakmıyım hep beraber görecegiz

Sayfayı Paylaş