kilo verme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve juju tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. juju

juju Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam saygideger arkadaslar birkac gundur sitenizde surf yapiyorum gercekten VG nin bu kadar detayli vede bilincli bir spor oldugunu yeni farkettim desem yeridir.uzun yillardir baslamak istedigim bir spor dali dersem yalan olur,cunku benim bakis acim sadece fiziksel goruntuyu on plana cikartmakti.ama simdi anliyorum ki gelisiguzel yapilacak bir is degil.cok detaylari var.bilmiyorum bana yardimci olacak arkadaslar varmi??
    su an bir spor salonuna kayitliyim fakat islerim yuzunden devam edemiyorum hatta 1-2 kere gittim dersem yaalan olmaz.boyum 1.80 vede kilom 94 kg.yapi olarak iyiyim fakat gobek bayagi almis basini gidiyor.yani yaglanma hat safhada nasil bir beslenme nasil bir antrenman onerirsiniz simdiden tesekkurler.weightlifter

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    foruma hosgeldin juju,surf yaparken fark ettiysen en onem verdigimiz konu ayni konunun yeni basliklarda konusulamamasidir,senden ricam beslenme ile ilgili basliklari okuyup kendine bir beslenme programi cikarman ve yine aklina takilan bir sey olursa bize sormandir.

Sayfayı Paylaş