kilo verme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve efrasiyab tarafından 21 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. efrasiyab

efrasiyab Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar merhaba,

öncelikle burdaki herkese paylaşımları ve yardımları için teşekkürler.

benim problemim şu: çok düzensiz yeme içmeyle geçen üni. hayatından sonra 96 -97 kiloydum 2 ay öncesine kadar, daha sonra sadece ekmek ve kola vs. içecekleri keserek ömrümde ilk defa kilo verdim 92 filan oldum:9 daha sonra bi spor salonuna yazıldım bir ayda orda çalıştım aynı zamanda diyet de devam etti, şu an 84 - 85 kiloyum. düzenli bir diyetim yok şu an, antrenmanlar da aksamaya başladı,

1. düzensiz diyet (bir başlayıp bir bozmak ) ne derece etkiler kilo vermeyi ya da farklı diyetler denemek?

2. bayağı kilo kaybetmeme ragmen göbek, kalça ve basenlerden nasıl kurtulacağım sanki oldukları gibi duruyorlar??? beslenme açısından tavsiye

3. protein agırlıklı, yulaf ezmesi, salatalar vs. destekli bi diyete başlayacağım yakında bu tarz diyetlere bir iki ay devam edilir mi, zararı var mıdır?*

şimdiden teşekkürler ( ilk mesajım, foruma yazan birisi değilim, yanlış başlık konu, yanlış herhangi bir şey yaptıksa hoşgörüle:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:02 ----------

ayrıca bu arada yaş 23, boy 1.72

2. efrasiyab

efrasiyab Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    gg

arkadaşlar, bi yardımcı olsanız??

3. efrasiyab

efrasiyab Üye

Beğenileri: