Kilo verme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve frknglbndlr tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. frknglbndlr

frknglbndlr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze merhaba ben yaklaşık 2 haftadır spor salonuna gidiyorum 126 kiloydum şimdi 122 ama hiç belli olmuyor çok sıkı bir diyet yapmıyorum cips kola kestim onun yerine. meyve suyu meyve yiyorum ekmeği sadece sabah yiyorum oda çavdar öğlen spordan önce kruvasanlar var 7days diye onu yiyorum vişneli olanını ama su birkaç gündür kilo veremiyorum ve boyumda kısa 176 uzaması için ne yapmam gerekiyor

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çok sıkı diyet yapmana gerek yok, sadece doğru şeyleri ye yeter. Meyve suyu içme, asıl kiloyu onlar yapar. 7days kruvasan derken şaka yapıyorsun heralde.. Kilo vermeye çalışıyorsan neden hamurlu şekerli şeyler yiyorsun? Tabi kilo vermen durur. Bol protein ve sebze ağırlıklı beslenmeye çalış. Canın çok tatlı çekerse küçük bir porsiyon sütlü tatlı yiyebilirsin. Spordan önce muz yiyebilirsin enerji vermesi için, spordan hemen sonra da mutlaka protein al 1 saat içinde.

3. frknglbndlr

frknglbndlr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ağırlıklı çalışıyım yoksa cardio mu ?

4. onlybar

onlybar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sana önerim ağırlığı bir kenara at un tuz şeker kes.. arkadaşım 130 kilodan 3 ayda 100 e düştü bunları yaparak üstüne egzersiz yap koşu bisiklet tarzı en fazla 1 yıla kadar 68 kilo ideal kilona ulaşırsın.

Sayfayı Paylaş