kilo verme zayıflama yaş 17 boy 1.86 spora başlangış 117.7 şuan 108 1.5 aydır spor yapıyorum yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Emreryılmaz tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emreryılmaz

Emreryılmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler 1.5 aydır spor yapaıyorum 1 sene önce de heves etmiştim 2 ay çalıştıktan sonra pes ettim 5 kilo civarında vermiştim tekrar başladığımdan beri yaklaşık 9 kilo verdim aslında 10 ama 1 kilo geri aldım ilk ay beslenmeme çok dikkat ettim sabah kahvaltısında ekmek olmadan peynir yumurta az miktarda ev yapımı reçel öğlen salata akşam üstü mandalina ve 1 saat sonra falan 1 elma okulum bittikten hemen sonrada spora gidiyorum 30 dk koşu bandı 20 dk bisiklet pazar hariç hergün gidiyorum fakat 2 haftadır çok halsizim ayaklarım tutmuyor 3 4 gün dinlendim fakat beslenmem eskiye döndü yavaş yavaş ekmek yemeye ve fazla yemeye başladım mesela bugün bile 4 tane ev yapımı poğaça yedim dün kas çalışmaya başlama kararı aldım çünkü 2. aya yaklaştı ve çok hafif sarkma hissettim bacak ve kalça kısmı fazla kalın simit şeklinde göbek var 2 günde bir vücut çalışacağım sürekli yaptığım kardionun üzerine 2 günde bir yani haftada 3 kere kas gelişim programı ekledim daha yeni uygulamaya başladım fakat kilo vermemin durması morelimi ciddi anlamda bozdu ve gittiğim spor salonunda hoca yok sadece sahibi var onunda bilgisi yok bana mantıklı geleni yapıyorum ve 2 gün önce aldığım bir fitness dergisinde kardio programının 20 dk dan 3 set koşu bandı aralarında 20 şer dakika mola ve mola sırasındada üst vücut çalışımının verimli olduğunu okudum ve günlük greyfurt önerisi vardı onları uygulamaya başlayacağım haftada 1 kere fln da hardline carnifit takviyesi yapıyorum duyduğum kadarıyla bodyforumtr yıllardır var olan ve profösyonellerin olduğu bir forum olduğunu öğrendim ciddi anlamda bu işi yapan insanlardan yardım almak istiyorum body salonunda çoğu alet var fakat hoca olmadığı için biraz ucuz asıl fiyatı 70 lira fakat ben 60 dan gidiyorum abinin söylediği kadarıyla 80 liraya hoca tutabilirmişim ama o kadar bütçem yok 80 lirayı beslenmeme harcamamın daha doğru olduğunu düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum vede kilo vermemin durması normalmi. ayrıca bu yorgunluk olayı olduğunda takviye bişeyler önerirmisiniz sabah az miktarda elma sirkesi içilmesinin yararlı olabileceğini duymuştum deneyen varsa yazabilirmi

yaş 17,
    spora ilk başlangıç kilom 117.7
    şuanki aşşağı yukarı kilo 108
    boy 1.86

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş