Kilo verme yağ yakma hk.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve warrock1nq tarafından 31 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Kardiyo ve Agirlik(Amacim yag yakmak kas yapmak istemiyorum)

1. Sadece Kardiyo Yap

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Ağırlık ve Kardiyoyu Birlikte Yap

oy sayısı 2
    100,0%
  3. Sadece Ağırlık Çalış

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. warrock1nq

warrock1nq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Beyler siteye yeni uye oldum.
    Ben yağ yakma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum ve kas yapmak istemiyorum suan icin. Oncelikle boyum 176 kilom 90 yasim 18. Ben 5 ay once 2 aylik spora gittim hoca bana agirlik ve kardiyo karışık antreman yaptirdi bana ve ben 93 kilodan 83 kiloya inmistim diyet ve sporla 2 ayda
    Ama suan verdiğim kilolari geri aldim diyet ve sporu birakinca. Yazin tekrar spor yapicam ama bu sefer eve ekiliptil bisiklet ve normal bisiklet alarak squad lounge mekik crunch gibi hareketler ve beli saga sola donduren aletten yapsam agirlik çalışması yapmasam yediklerime dikkat etsem 2.5 litre su içmeye özen gostersem fazla protein orta karbonhidrat turu beslensem 90 kilodan yağ yakarak kaca düşebilirim ? Şuan vucudum baya yağlı yag oranimi olcturmedim ama 25in uzerindedir
    Gobegimde ve gogusumun altinda mor çizgiler var katmanlı sabah kalkinca hafif duzeliyor gibi ama gun icinde tekrar mor çizgiler çıkıyor bu kilodan galiba.
    Yardimlarinizi bekliyorum arkadaşlar...

2. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    2. yi yap rahat gelir gerisi.