Kilo verme ve genel bilgi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zekikepez tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zekikepez

zekikepez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar forumda yeniyim öncelikle herkese merhaba, yaşım 18 boy 181 kilo 92. Dün spor salonuna yazıldım bundan önce 7 spor salonu değiştirdim çabuk sıkılan bir yapım var ve nedenini buldum. Hep o lanet koşu bandı yüzünden, bu gittiğim spor salonunda cardio yapmayacağımı söyledim ve hemen ağırlıkdan başlayacağım. Ağırlık calısmayı seviyorum en azından kaslarım yanıyor vesaire ama ayaklarım şişince hevesim kalmıyordu çok zorlanıyordum. Koşma dışında ağırlıklar kilo vermemi sağlar mı, ve akşam öğününü atlayıp protein içsem nasıl olur ? biliyorum beslenme takviyesi ama şuanlık kilo verme amaçlı çalışmam gerek. Düşüncelerinizi önerilerinizi bekliyorum. Bu arada 7 yer değiştirdim ilk başlangıç kilom 105'di. bi 15 kilo daha neden olmasın ?

2. gastinsofisi

gastinsofisi Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vücut geliştirme ve kardiyo ayrılmaz ikilidir. kardiyodan kurtuluşun yok. ağırlıklarla da yağ yakımı sağlayabilirsin. Ama kardiyo kadar etkili olmaz. kardiyoda çabuk yorulmanın nedeni hamlamandan dolayı halbuki 1 hafta dişini sıkıp devam etsen kardiyoya zaten vücudun alışacak ve ağrı, sızı falan kalmayacak yaparken. Hatta keyif alarak yapacaksın aynı şey başıma geldi. Yapman gereken tek şey üstüne gitmek.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bu kadar degisiklik taraftari olman sabirli olmadigina isaret etsede' eminim o kilolardan kurtulmak istiyorsun.Kosmayi sevmedigini varsayarak beslenme duzeni kurdugun takdirde agirlik idmanlariylada kilo verebilecegini belirtmek isterim. Yapilmasi gereken hareket ve set aralarinin cok kisa tutulmasi, hatta bir iki hareketin ardaarda super - gigant set oalrak yapilmasidir. Ogun atlama olayina gelince aklinda zaten bu tur seyler varsa basarili olman ne yazik ki zor,Forumda konulara gozatmani rica ederim.

4. nizasmoglu

nizasmoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece agirlik calisarak kilo vermek mumkun ama vg nin olmazsa olmazi buda sabir gerektiriyor.

5 aydir flexor hocamin evde dumbell set programini uyguluyorum basladigimda 84 kiloydum suan 75 kiloyum. 5 ayda 20 kilo verdim yazmadim dikkat 9 kilo verdim beslenme ve antraman saatlarini kacirma off gunlerde ise karb miktarini azalt protein agirlikli olsun belli bir sure sonra vucut alisiyo zaten bu kombineye
    bu benim 5 aylik deneme sonucum kisiden kisiye farklilik gosterebilir paylasmak istedim sadece herseydende onemlisi sabir.

5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    agrlık calısarakta verebılırsın ama en onemlısı beslenmene dıkkat et basarılar

6. zekikepez

zekikepez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize tesekkurler, hamlığımın olmadıgını dusunerek ağırlığı yüksek tuttum ve suanda gogus kafesim agrıyor kolumu kaldıramıyorum. Bugün 2. günümdü ve spora gittim üzerine gitmessem geçmeyeceğini biliyordum. Gerçekten çok terliyorum su veya yağ yakımı farketmiyor ama insana özgüven geliyor bol bol karın kası çalıştırıyorum mekik aletlerinden inmiyorum açıkcası. tek eksiğim koşma :) iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş