Kilo verme sorunu!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Douchebag tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Douchebag

Douchebag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Öncelikle kendimi tanıtayım; 14 yaşındayım 168 boyum var ve 85 kiloyum.Sizin gibi bilgili kişiler sayesinde kilo verip fit bir vücuda sahip olabileceğimi umuyorum.2 tane 5 kg'lik dumbell alacağım ve imkanım olabilirse buradaki body/fitness salonlarının birisine yazılacağım.Nasıl bir program tavsiye edersiniz ve bu yolda nasıl ilerlemeliyim?Şimdiden cevap yazacak arkadaşlara teşekkür edip saygılarımı sunuyorum.

2. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Başta şunu kararlastiralim. Beslenmene dikkat edersen, düzenli antremana gidersen ve istikrarlı olursan oyle cok bi kilo yok 15- 20 kilo arasnda halleder hatta fit bir vucuda da sahip olursun. Ben 110 kilodan 70kgya inmis biri olarak tecrübelermi aktariyim.
    1. Yemeyerek asla kilo verme. Ben böyle yaptm vucudum halsiz düştü. Kastanda kilo verdim. Yaği al ama abartma . Doymamış yaglardan al badem ceviz gibi. K.hidrati kes ancak antremanlardan once makul miktarda al, vücudun kaslarni yıkıma ugratmasn
    2. Spor yap. Kesinlikle faydasini goreceksin. Şayet spor yaparak verirsen sarkik sıkıntısı Yaşamazsn. Ben suan hala bel cevremdeki sarkiklarla uğraşıyorum.
    3. Ve son olarak last but not least yani son ama en önemsizi değil : formunu koru. Yag hücrelern belli bir zaman büyük kalir. Ici boş olur ama yine normalden büyüktür. Yediklerine dikkat et asla " ben artk zayfladm bana bişey olmaz kanisina kapilma yoksa eski haline geri dönersn.
    Benim dusuncelrm bunlar . 40 kilo vermis biri olarak yararlanmak istersen yazdim.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Douchebag bunu beğendi.
  3. Douchebag

Douchebag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler hocam artık bakalım neler olacak.

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Bi ara vücudun kilo vermeyi azaltabilir yani kendini korumaya alabilir. Moralini bozma aynen devam et . Zamanla istedgin vucuda kavusursun InsAllah

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Douchebag bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş