Kilo Verme Sonrası Karın Düzleştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tugrul6733 tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tugrul6733

tugrul6733 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar. bir 6-7 aylık dönemde 100 kilodan 70 küsür kiloya düştüm. ama hala göbeğim var. artık bu sarkık mıdır yoksa yağmıdır bilmiyorum. ben de kas karın kası çalışmaya karar verdim. yaklaşık 2 2,5 haftadır çalışıyorum.

uzman tvde nasıl çalışacağımza baktım 12 lik setler yapacakmışız 30 sn. ara verecekmişiz. ben ilk başta 2 set olarak başladım. sonraki hafta 3 sete çıkardım ve bu hafta 4 set yapıyorum. ama bir arkadaşım iyi izle uzman tvde başlangıç için öyle diyordu dedi. yani ilerleyen zamanlarda ne yapmam lazım. set sayısını mı sette çektiğim sayıyı mı artıracağım? karın kası için yaptığım hareket crunch. bir de mekik çekiyorum aynı şekilde.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

edit: şu an hala diyetisyen kontrolünde diyet yapıyorum. diyetisyenim 70 kiloların altına düşmemiz lazım dedi.

2. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
  3. tugrul6733

tugrul6733 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler hocam ilk başlarda biraz ağır gelmez mi ? ben six pack falan istemiyorum karnım düzleşsin yeter sadece. bu programı kaç ay uygalayayım? bir de yerde mekik çekerken belim çok ağrıyor acıyo şu alta konulan şeylerin adı ne onların bir faydası olur mu ?

Son düzenleme: 28 Şubat 2013
  4. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    programa sağdık kalmana gerek yok bu hareketlerle güzel beslenme ve birlikte cardioda yaparak karnını düzleştirebilirsin o alta koyulan dediğin şeylere hiç gerek yok en kötü ihtimal yastık koy çok tekrar yapma açıdığı zaman bırak dinlen devam et. hiçbir şey sağlınızdan değerli değil. Başarılar :)

5. tugrul6733

tugrul6733 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürler hocam zaten diyet yapıyorum hala. ama cardio yapabilme gibi bir imkanım yok ama haftada iki kere halk oyunları yapıyorum. bir de arada sırada basket oynuyoruz arkadaşlarla. peki şınav işini nasıl yapayım ?

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mart 2013
  6. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    cardio için mesela bende bazen evin içinde 100 200 tur yürüyüyorum bir odadan bir odaya öyle yapabilirsin :) şınav ise az ama öz çek düzgün biçimde çek git gide arttır rahat rahat çebebildiğin bir sayı belirle onun üstüne haftada 1-2-3 koy.

7. tugrul6733

tugrul6733 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam vallaha şu ikinci harekete geçeyim dedim yapamadım çok zorlandım zaten ilk hareketi de yarım yamalak yapabildğim attığınız linkte :D

8. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    siz o linki atın kafanızdan düzenli beslenme + cardio yapın göbeğiniz gidecektir.

9. tugrul6733

tugrul6733 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    zaten diyetisyen kontrolünde diyet yapıyorum hocam. bir dahaki ay artık koruma diyeti verecekmiş şu an normal kilomdayım zaten de yine de devam edelim biraz daha dedi diyetisyen. cardio yapmaya da zamanım olur mu bilmiyorum okul falan filan.

Sayfayı Paylaş