kilo verme sonrası facia acil yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Warfarin tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Warfarin

Warfarin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba.
    yaş 20
    boy 1.79
    kilo 72
    düzensiz bir şekilde 3-4 ay salona gittim ( 2 hafta gidip 3 hafta gidememek gibi verimsiz çalışmalar ,vizelerden dolayı )

arkadaşlar ben bundan 2 sene önce 86 kilodan 74 kiloya düşmüştüm. sadece sınav dönemi bitince abur cuburu temmelli keserek. 4-5 ay gibi bir sürede 12 kilo verdim. şu anda orta boy t-shirt giyince dışarıdan bir göbek belli olmuyor. ancak şöyle bir durum var ki ben eğilince göğüs ve karın bölgemdeki yağlar büyükbaş hayvan derisi gibi sarkıyor. ayakta dik durduğum zaman göze batan bir sarkma olmuyor ama dediğim gibi eğildiğim zaman iğrenç bir görüntü oluşuyor. sizce bu konuda ne yapabilirim sağlıklı bir şekilde? bu deri sarkması sadece sporla geçer mi? yani o 12 kilodan artan deri kütlesini kasla mı doldurmam gerekecek? ve 12 kilo kası yapmam kaç yılımı alacak düzenli antrenmanla? lütfen tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim.

2. Warfarin

Warfarin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Warfarin

Warfarin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Aynı sorun şuan bendede var bence spora devam et ben öyle yapıyorum kas yaptıkca azalıyo tabiki verilmemiş yağı verdikçe odaha da azalacak bitecek

Sayfayı Paylaş