kilo verme maratonu

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve sarkofokos tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sarkofokos

sarkofokos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar
    ben 25 yaşında 1.82 boy ve 87 kilo olan, gemilerde 3. kaptan olarak çalışan biriyim...
    derdime gelince 1 senedir düzensiz hayat, ağır iş şartları, dengesiz beslenme ve alkol sonucu 7-8 kilo almış bulunmaktayım...
    gemiden inince de kendime şart koştum oğlum dedim ne bu göbek dedim
    ole anormal bi kilolu görüntü ve göze çirkin gelen bi fazlalığım yok aslında ama beni rahatsız etmeye başladı bu kilolar...
    3 ay spor salonuna gittim ve ilk aylar biraz tecrübesiz olduğum için sadece "erkek başlangıç"programını uyguladım ve haftalar geçince kendi kendime düzenlemeye başladım bu programı...
    en son hali 35 dk kardiyo sonra twist 3x50,leg raise 3x15,sit up 3x30 ve sonra butterfly gibi ağırlıklarla çalışma ve en son olarak gene bir tur situp, ve 15 dk kardiyo olarak ayarladım...bazen sıkılınca kardiyoyu 60 dk kadar yapıyordumm...ama TEK Bİ GRAM bile eksilmedim...bu arada çaya attığım şekere kadar dikkat etmeye başladım...ole bi diyet söz knusu değil ama 2 kaşık yiosam bi şeyi 1 kaşığa indirdim...
    baktım bole olmuyo hocama danıştım ve 1500mg likit l-carnitine aldım...
    10 gün kadar fitnesdan önce kullandım...fakat şu anda bi kaç işim nedeniyle spora gidemeyeceğim...ve ben hala sabahları kahwaltıdan sonra yarım ölçül-carnitine laıyorum...
    şimdi mod arkdaşlar kızacak aslında kaç kere açıldı bu konu diye ama kendime yakın bulamadığım için hiç bi konuyu bende açma gereği duydum...
    bana tavsiye edebileceğiniz herhangi bi ürün warmı acaba?dietary suppliment olarak?ne tavsiye edersiniz ...
    teşekkür ederim ve kolay gelsin herkesebench_O

2. laksefen

laksefen Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    :) selam öncelikle diyet amaçlı akşam yemeklerinizi bitirp yemek sonunda yediğiniz salatayı ana öğün yapın ekmeği tümüyle hayatınızdan çıkartın.
    sanılanın aksine Hard Body ciler yağyakmak için koşu bandına çıkmıyor onun yerine fazla tekrarlı idmanlar yapıyor.
    Yapmayın demiyorum.
    KOşu bandının üstünde oynamayın ciddiyetinizi bozmadan süre - mesafe ayarınızı yapıp süreyi düşürmeye çalışın 3 ay boyunca koşu bandının üstünde 6 da yürümek bir işinize yaramaz onun yerine koşu bandında 3 km yi 20 dk da koşun. daha sonra onu düşürün partnerimi 12 dk da 3 km koşturduğumu biliyorum. Umarım sigara kullanmıyorsunuzdur. daha sonra mesayi arttırıp süreyi arttırın ve bu şekilde 25 dk en uzun mesafe koşmaya çalışın 3 günde olacak birşey değil 1-2 ayınızı alır bu sizin.
    Twist ilk defa sizden bu forumda duydun 3x50 olayını twist mekik öncesi sopayla 10-15 dk yaplır mekik sonrası twist makinesinde gene 10-15 dk yapılır :).
    4x8 sizi zayıflatmaz 4x12 yada 15 yapmanızı öneririm.

Kullanmak istediğiniz ürünlerin hiç birisi zayıflatıcı değildir Sporcu desteğidir idman yapmadan pek bir randıman alamazsınız. Hiç değil mutlaka faydası olur ama spor yaparkenki kadar faydası olmaz.
    l-carnitine (sıvı) bende kullandım hiç bir etkisini görmedim belkimarkası yüzündendir. Onun yerine CLA-One diye bir ilaç var yemekelerden önce alıyorsunuz sonra Gene benim kullanıp faydasını gördüğüm hard-line ın amino 3000 ü var buda carnitine li ama sıvı carnitine den daha iyi işe yarıyor aynı zamanda amino asit.

Bİr kaç işinizi boş verin spora devam edin Bunu yaparken özel hayatınızın sizin olan kısmını kullanın ve sporu hayatınızın içine sokun idman programlarını aksatmayın yada şaşırmayım amaan bu gün yorgunum gitmiyeyim demeyin ciddiyetini bozmayın sizin için işkence değil eğlence olsun. Başarılı olduktan sonra zaten bol bol özel hayatınız olucak ;) o bir kaç işinizinde sağlığınızdan değerli olduğunu sanmıyorum.

joker23, spiritsoldier ve sarkofokos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş