kilo verme diyetim!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alimojo tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alimojo

alimojo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    S.a beyler,bayanlar yaşım 17 boyum1.90 kilom tam bilmiyorum ama baya kilo aldım ve gobeğim çıktı bunun için diyete karar verdim eksik veya fazlam varsa söyleyin lutfen
    Sabah aç karnına 3bardak su ve 10dk yürüyüş
    Sabah:2yumurta beyazı ve 50gr bidon peynir
    Ara ögün 11:00:elma,2,3 adet ligt bisküvi
    Öğlen:1kase çorba yağsız,1adet domates söğüşü
    Akşam:100gr tavuk göğsü haşlama yağ yerine su ve haşlama içine domates sogan harmanlanacak,1bardak ayran el yapımı tuzsuz,1kase salata.
    2saat sonra nescafe sekersiz içtikten30dk sonra 30dk koşu ve sonra hiç durmadan evde aletsiz 35dk cardio antrenmanı antrenman bittikten sonra 1elma,1şeftali,meyve suyu hepsi bu kadar bunları yaparsam zayıflarmıyım anlayan akıl versin yanlışımi duzeltsin lutfen

2. washburn

washburn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    sabah 10 dk yürüyüşü 30 dk orta tempolu yürüşe çıkarırsan çok daha iyi olur
    öğle yemeğine de biraz protein eklemelisin tabi bir miktar komleks karbonhidratta
    akşam yemeğinde de tavuğun yanında az miktar esmer makarna ya da bulgur pilavı yiyebilirsin
    senin bu yazdığın diyete öncelikle uzun süre dayanamazsın ve daha kötü yanı ise yağdan çok kas kaybedersin önemli olan aç kalmak bişey yememek değil düzenli ve doğru beslenmek

3. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    böyle devam edersen kas kaybedersin sabah yumurtanın birini tam ye öğlen ise protein ekle tavuk , ton balığı vs yanına biraz kompleks karbonhidrat olan bişeyler eklemelisin.

4. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meraba beyler bende durumumdan biraz bahsedeyim yardımcı olursanız cok makbule gecer forumda da yeniyim 2. gün bugün neyse. sorunum şu 24 yasındayım 97-98 kilodayım ve basen+bel bölgesi+göbek cok fazla var ve omuzlarım daha dar kalça bölgesine göre tişört S beden pantolon 38-40 beden ve bu durum son 6 7 ay içersinde oldu öncesinde bu kadar degildi. arkadaş tavsiyesi üzerine diyet yapıyorum diyetim şöyle: sabah 1 tane yumurta 1 tane patates (bitmiyor bile) haşlanmış şekilde yiyorum. Öglen yarım tabak makarna aksam yarım tabak makarna sadece bunlar ha bide 2 günde 4 dilim ekmek yedim sadece. nasıl bir yol izlesem yada ne yapsam salona gitmiyorum aksamları 2 günde 1 kosuya cıkıyorum 1 saat kadar

5. burjuvaes

burjuvaes Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    spor yöneticisi
    Yer:
    istanbul
    yapabilirsen hayatından ekmeği komple çıkar sağlıksız olabilir belki ama bu yönetmle arkadaşlarım çok kilo verdi, hayatından ekmeği çıkarıyorsun şekeride ve tuzuda şu 3 büyük denklemi ve sabahları akşamları yulaf ezmesi ye bu şekılde arkadaşlarım ciddi kilolar kaybettti ama kesinlikle ekmeğe el sürmuyoruz ayrı yeten öglende mutlaka makarna yemelisin

Bozo-Baku ve Adem Sancaktar bunu beğendi.
  6. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Tam bugdaylı ekmek yiyorum günde 4 6 dilim kadar onu da kas kaybı olabilmek ihtimaline karsı yiyorum bi kaç yerde okumustum ekmegi bırakmayın diyolardı o yüzden yoksa ekmek yemiyordum 3. günüm bugün diyette 2 ay da minimum 5-8 kilo verebilirsem cok iyi olur.. tavsiylerin için çok teşekkür ederim inş. sizlerin başardıgı gibi bende başarırımda veririm su fazlalıkları

7. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    o son dediklerini yemekle hata yapıyosun sabah 1 tabak yulaf ezmesi + 1 yumurta öğle 150 gr haşlanmış tavuk göğsü yanına bulgur pilavi ayran akşam yarım tabak makarna ve salata ye spor yap mesela salona gitmiyorsan koşu yap gidiyorsan ağırlık çalış gün boyu yağ yakılıyor diye duymuştum. Kalori hesabı yapmanı tavsiye ederim .

Sayfayı Paylaş