Kilo verme beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Desolator tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar uzun bi aradan sonra tekrardan spora başlamış bulunmaktayım ve şuanki, beslenme progrqmımı sizinle paylaşmak istedim. Üzerinde ekleme çıkartma doğru görmediğiniz şeyleri belirtirseniz sevinirim.

Boy :1.71
    Kilo :100

Sabahları :
    1 kase süt yulaf (meyve kuruları ile brilikte)
    Ara öğün: 1 elma veya 1 avuç fındık

Öğlen yemeği : Izgara tavuk, balık veya kırmızı et (200 gr) yanında bol salata ile
    Veya 1 tabak baklagil

Akşam yemeği: Tonbalıklı salata

Akşam yemeğini antremandan sonraya denk getiriyorum olabildiğince en geç saat 20:00 gibi oluyor ve akşam yemeğinden sonra 1 elma yiyorum.

Vede günde yaklaşık 2 bardak yeşil çay içiyorum. Antremanlara cuma günü başladım şimdiden 100kgden 97ye indim. Programda eksik gördüğünüz şeyleri belirtirseniz sevinirim teşekkürler.

2. mehmet emre

mehmet emre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dostum öncelikle selamlar, vermiş oldugun değerlerin yani boy ve kilon neredeyse benimkiyle birebir aynı. Bu uygulaman neticesinde yemeklerden hariç spor yapıyormusun ? bende bu traz bir diyete başvuracağımda nasıl başlayacağım hususunda hiçbir bilgi sahibi değilim :(

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    sabah protein ekle aksamki elmayı kaldır

4. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle tekrardan merhaba kimse cevap yazmayınca bakmayı unutmuştum bende konuya öncelikle franquez sabahları protein alma imkanım biraz zor kahvaltı vaktim olmuyor ve şuanlıkda protein tozu almayı düşünmüyorum o yuzden yulaf ve süt ile idare ediyorum.Sabah yumurta ve protein tozu dışında bir önerin varsa denemeye çalışırım.

Mehmet emre antreman ve diyete 26 Şubat'ta başladım ve şuanda 94 kiloya indim.Programın ilk 1. haftası kardiyo ve mekik şınav squat yaptım klasik adaptasyon programı.Şuanda ise yaklaşık 1 saat kardiyo ve kendi vucut ağırlığımı kullanarak yaptığım bir programım var.Şuanlık programın iyi gittiğine inanıyorum.Kilo vermek tamamen kafada bitiyor ilk önce o yüzden ilk önce kilo vereceğine inan sonrası kolay.

5. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Lor peyniri yiyebilirsin sabahlari hazirlama derti yok.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Desolator

Desolator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok iyi hatırlattın teşekkür ederim. Lor peyniri tamamen aklımdan çıkmıştı

Sayfayı Paylaş