Kilo verme çalışma sistemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve purplend tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. purplend

purplend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sıkı bir diyetle yeni salona başladım. 110 kiloyum daha önce salona başladım ve 90 kiloya kadar düşmüştüm yalnız derslerden dolayı salonu bırakmak zorunda kaldım ve eski kiloma ulaştım evde koşu bandı vardı kendi kendime bi şeyler yapmaya başiladım ama olmadı spor salonuna yazıldım soruma geliyim: Önceden Isınma bisiklet koşu bandı, mekik,çakı vs bü tür hareketleri yaptıktan sonra dumbel kol gögüs sırt aletlerinde çalışıyordum.Yeni salondaki hocam senın aletlerle bi işin yok ısınma mekik,çakı vs hareketlerini yapman yeterli dedi.Aklıma takılan şey benım salona gitmemin bi anlamı kalmıyor evdede yapılabilir bunlar Sizce aletler gerekli mi gereksiz mi?

2. purplend

purplend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olacak yok mu arkadaşlarr

3. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    1,5 saat boyunca yapmış olduğun kardiyovasküler çalışma yeterli olacaktır, ister salonda istersen evde, ayrıca kas çalışmalarını da yapman işini daha da kolaylaştıracaktır zira kas çalışması yağ yakımına etkilidir. Burdaki soru şu bence, evde bu sporu yapabilir miyim ? herşey olsa motivasyon yoksa ev pek bir işe yaramıyor malesef. yani bugün boşver yarın yaparım salla haftaya yaparım diye diye program bölünüyor. iyisi mi salon atmosferi garantidir, nasılsa aidat veriyoruz boşa gitmesin diye gidersiniz en kötü :)

xeptor bunu beğendi.
  4. purplend

purplend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoca ile konuşup aletlerdede çalışacagım olmazsa salonu degiştiririm:)

Sayfayı Paylaş