Kilo verirken vücut geliştirmek istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EfekanEsirgeme tarafından 16 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba abilerim, ve kardeşlerim. Öncelikle kendimi tanıtayım, ben EFEKAN 14 Yaşındayım, boyum 1,72 Kilom Şuanda 90.

2013 yılının ağustos aylarının sonuna doğru spor salonuna yazılıp, özel hoca tuttum. 1-2 ay özel hocamla çalıştıktan sonra (Ozamanlar kilom 97-98'di) kaslarım iyice gelişti ve etlerim sıkılaştı. Ama kilo veremiyordum. Daha sonra okullar açıldıktan sonra oraya gitmeyi bıraktım fakat para tıkır tıkır ödeniyor hala. Daha sonra bir süre ne diyet ne spor yaptım taa ki, 26 Şubat'a kadar. 26 Şubatta Diyetisyene başladım ve yaklaşık 3 ayda 8 kilo verdim. Fakat 8 kilo verirken sanki daha çok kendimi ağırlaşmış bitkin ve halsiz hissediyorum. Kilo verdikçe olsa gerek yan tarafımdaki etler ve göğüslerim sarkmaya başladı. Bir yerde okuduğuma göre göbekliyken mekik çekersen daha çok göbekli gösterir diye mekiğide bıraktım. Bu yaz günlük yürüyüş ve spor salonuna her gün gidicem. Boyuma, kiloma ve yaşıma bakarak. Şu 4 ay süresince nasıl bir program uygulamalıyım ki hem ideal kiloma ulaşıp hemde vücudumun şekle girmesi için. Yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ediyorum...

2. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Daha yaşın 14 kardeşim buyume cagındasın rahatlıkla verırsın o kiloları sen spor salonuna yazıl once hergun benım tavsıyem ac karsına kosu yap yurumenın pek faydasını goremezsın agırlık antremanlarını hocanla konusarak ayarla ama koşuyu hersabah yap kafana fazla takma yemek yemeden kilo vermeye kalkma kaslarını eritirsin kardesım kolaygelsin :)

EfekanEsirgeme bunu beğendi.
  3. TEAMURAT

TEAMURAT Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İmkansız birşey vücut yap yakarıen katobolij olur kilo alırken anabolik yani önce yap oranını düşür sonra bulk yap

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Peki çok sagolun simdi, benim hocam öncelikle metabolizmayı hizlandiracak hareketler yaptiriyodu daha sonra agirlik calistiriyodu agirliktan sonra karın en sonda kardiyo yaptiriyodu ama bu beni daha cok şişiriyordu sanki. Simdi benim en azindan etlerimin sikilasmasi için günlük düzenli kilo verirken yapabilecegim bir şey yokmu?

5. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    beslenme :) antremanın çok ıyı beslenmene dıkkat et

6. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
  7. EfekanEsirgeme

EfekanEsirgeme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenmeme dikkat ediyorum diyetisyen eşliğinde haftaya ALLAH kısmet ederse 3 ayda 10 kilo vermiş olucam

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.252
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Kilo verme bölümünü ve 13-18 yaş arası sporcular için önerilen başlıkları inceleyebilirsiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş